Yönetici Şikayet

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda UmutTemel tarafından 15 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. UmutTemel

UmutTemel Instagram : umut.temel
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Atilla MoonGiller Bizim girmemizi bekledi yer altina girdigimizde bizi öldürdü ve o gün aynısını ben yaptım diye şikayet yedim hatta başka biri yaptı diye ban yedi.... Eğer oyuncuyla admin aynısını yapıyorsa ikiside aynı şeyi hak etmesi lazim. Elimde Video var videoda burda :

2. SAKURA JR

SAKURA JR Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Yetkili Şikayet Formuna Uygun Bir Şekilde Yapman Gerekmektedir.

3. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Otaku yer altındayken yer altına pusma hakkı var uyuşturucu baronunun fakat senden anladığım şey şu kurallar net belirtilmediği için adminler hatalı işlem uygulayabiliyor veya oyuncular kuralın kural oldugunu bilmeden çiğneyebiliyor

4. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    burda bişey yok ki ? yer altında pvp serbest, sen girmicektin başka yerden giricektin. Zaten silahsız girmen ayrı bi konu. Baktın adam seni öldürücek bekliyor çık git kapıda bekle, o adamın zaten işi gücü vardır gidicektir elbet.....

5. heiaKim

heiaKim Ayda çekilen anime
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    162
    Baron üstünde uyuşturucu yoksa öyle bişey yapamaz diye biliyorum ve arkadaşın dediği doğru biri bundan dolayı ban yedi

6. UmutTemel

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadasım orda yazdim eğer satmaya gitmiyorsa beni takip edip beni öldürürse yasak dedi admin bu yüzden adam ban yedi önümde....

7. UmutTemel

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    nasil peki?

8. Sebastian Sasuke

Sebastian Sasuke Hadi ama ne kadar zor olabilir ki?
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    yani şimdi uyuşturucu baronu ve yer6 daki kapıyı almış biraz saçma geldi harbiden fakat sen zaten otakuya satmışsın neden tekrar yeraltına girmek istedin ?

9. Sebastian Sasuke

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
  10. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Hakikaten yer altındaki kapıyı satın alması yanlış dikkat etmedim ona

Sebastian Sasuke bunu beğendi.
  11. Sebastian Sasuke

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
    kendisi mülteci veya mülteci koruma vakfı başkanı değilse yeraltındkai kapıyı alamaz diye biliyorum zaten baron yer üstünde basıyo mantık olarak dimi ve oraya pusmuş gibi ?

Aziz bunu beğendi.
  12. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    @Aziz Yer altında Otaku olsun yada olmasın pusmak yasak geçmişte bunun yüzünden bir kaç kişi ceza vermiştim. Diğer adminlerde aynı şekilde yer altına pusanlara ceza vermişti. Eğer yeni kurallarda belirtilmemişse aynı şekilde hala yasak. Şahsen videoda pusma gibi bir eylem söz konusu değil senin yer altına girdiğini görmüş seni öldürüp uyuşturucularını almak istemiş. Mantıken baktığımızda kişinin mesleğine göre gayet doğal bir durum. @Drug Dealer

ALTES bunu beğendi.
  13. Drug Dealer

Drug Dealer Torbacı :)
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Otakuya pusmak yasak değildir dostum kurallar değişti bu yüzden mantıkan gidersen otakuya pusmak yasak değilken otakuya gideni arkasından girip vurmakta yasak değildir. Yeraltına giren kişi ölüceğini bilerek girer ve içeride başına neler gelebiliceğini bilmelidir.

14. Drug Dealer

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Yapabilir ayrıca yazdığımı okumadan geçtin sanırsam diyorumki üstümde uyuşturucu vardı girdim içeride otaku yoktu geri çıkarken bu arkadaşlarında otaku aradığını farkedip gidip vurdum ayrıca yanlış hatırlamıyorsam bu olaylardan hemen sonra ben içeride vuruldum ve üstümden düşen uyuşturucuları @Vuenx De gördü ve deathcamdan gördüğüm kadarıyla benden çıkanlarıda topladı

15. Drug Dealer

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Güzel kardeşlerim acaba yazdığım yanıtı hiç okuma gibi bir zahmette bulundunuzmu o kapıyı sizle hiç alakası yokken ilk kendim otaku aramak için girdiğimde yanlışlıkla almışım ordada unutmuşum sizle işim bittikten sonra bu kapıyı satıyorum ayriyetten sizi vurma olayım ile bu kapının hiçbir alakası yok çünkü o kapıyı aldığımın farkında bile değildim. Eğer çok eminde olmak isterseniz bünü üstadlar kontrol edebilir diye düşünüyorum.

16. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    629
    Evet atilla öldükten sonra ben girdim içeri ve içerideki 2 kişiyide öldürüp uyuşturucuları aldım sattım ve zengin oldum bayağı vardı 3 tur yaptım

17. Tilki2

Tilki2 Ay Porsuğu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Cogu kisi yeraltina pusuyor bence izle ilk ayrica bu durumda banlayan yetkili bulunmali

18. heiaKim

heiaKim Ayda çekilen anime
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    162
    Vuenx ile beraber oynuyoduk bende gördum düşen uyuşturucuları

19. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Dostum Üstada Kendim Sordum yaşadığımda @SAKURA dedim ki "Yer altında Uyuşturucu Baronu pustu ve beni ölldürdü yasakmı dedim" hayır dedi neden olsun ki videoda pusma gibi bir eylem yok zaten videoda gözüme çarpan sıkıntı yok ama biri yorumlarda demiş ki adam yer altında kapı satın aldı adamın yer altıyla tek işi uyuşturucu satmak falan kapı satın alma hakkıda yok.

EDİT : Kapıyı çatışmada kullanmamışsa sıkıntı yok.

20. Drug Dealer

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Tabiki kullanmadım kardeşim o kapıyı zaten direk sattım farkında bile değildim