YETKİMİ NEDEN ALDINIZ ?

'Garry's Mod | Murder Sunucusu [Yakında]' forumunda IFalconIGameMasTeR tarafından 10 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. IFalconIGameMasTeR

IFalconIGameMasTeR SERHAT APİ BAŞVURUMU NE ZAMAN OKURSUN APİ
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    öncelikle yetkimin alınma sebebi başka bir insana steam hesabımı vermek imiş fakat ben vermedim moon gaming in rp sunucusunda sokrat adlı kişi banlanmadan önce admine 'ben falcon ile arkadaşım steam hesabına girebiliyorum ve murderda adminlik yapabiliyorum' demiş sokrat kim diyorsanız şudur 'Moon gaming rp ye yeni başlamıştım mülteci iken yukarıda eroin bastım bilmiyordum admin geldi beni uyardı sanırım oyunu bilmiyorsun dedi ve sokrata ışınlıda o da mülteci başkanı idi o bana eroin basmayı öğretti fln nasıl satıldıgını sonra ben oyundan çıkmadan önce beni arkadaş ekle dedim fakat umrunda bile olmadı ve beni arkadaş eklmedi sadece oyunda konuştuk harici bir plartformda konuşmadık' şimdi bir kişi gelip ben falconun steam hesabına girebiliyorum diyor ve yetkim alınıyor ben size kimseye vermediğimi söyledim zaten ben bile şaşırdım alındığına BU ARADA OYUNU FAZLA BİLMİYORDUM O FALİRP DEN 2.5 GÜN BANI BEN YEDİM KENDİM SOKRAT DEĞİL BEN HATTA NAROSSODA YANIMDA İDİ ODA BAN YEDİ ODA BİLMİYORDU SANIRIM
    EK OLARAK:
    BENİM KARDEŞİM 10 YAŞINDA KIZ STEAM HESABIMA GİRMEZ ABİM YOK KUZENİM BİZE YILDA 1 KEZ GELİR EVİNDE BİLGİSAYARI YOK APARTMANDA OTURUYORUM FAKAT BÜTÜN KOMŞULAR YAŞLI BİR KOMŞUMUZUN ÇOÇUĞU VAR YAŞI 5 BEN NİYE GİDİP İNSANLARA STEAM HESABIMI VERİYİM HADİ ÇALDILAR STEAM GUARD DİYE BİR ŞEY VAR TELEFONUMU ALMADAN KİMESE STEAM HESABIMA GİREMEZ BENCE HAKSIZ YERE YETKİM ALINDI

h E u W a D D a p bunu beğendi.
  2. IFalconIGameMasTeR

IFalconIGameMasTeR SERHAT APİ BAŞVURUMU NE ZAMAN OKURSUN APİ
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
  3. Narosso

Narosso Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Abi bu doğru haksız yere alınmış olmalı hesabına kimsse giremez ve sokratın delili bile yok serhat abi özkan abi steam guardlı hesaba kimse giremez sokratın delili varsa gelsin göstersin ben emircanın sahidiyim

IFalconIGameMasTeR bunu beğendi.
  4. h E u W a D D a p

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bence sen burda mağdur duruma düşmüşsün, yetkin alınmamalıydı. Ama olaya dahil olanların da yorumunu görmek isterdim, şimdilik kesin konuşamayacağım

5. Ozief

Ozief Ay Ustası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Öyle İnsanlar Oluyor Maalesef. İnşallah Yakın Zamanda Yetkine Tekrar Kavuşursun !!

6. heiaKim

heiaKim Ayda çekilen anime
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    162
  7. Cydne

Cydne 2007
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    326
    Üst yönetim arasında konuşulup bu karara varılmıştır konu kilit.

Samet, AnesThesia ve Bordo Bereli bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.