Yetkililerin Vazifesinin Başında Olmaması.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Myth tarafından 28 Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Genelde Sabah Ve Akşam Giren Bir Oyuncuyumdur Öğlen Mülteci Olarak girer Para kasarım Onun dışında Özel Harekat olarak oynarım,Mülteci olarak oynadığım süre zarfında ne yazikki fazla yetkili çevrimiçi olmuyor genelde bir kişi oluyor o saatlerde.Ve o çevrimiçi Yetkilide Rol yapıyor benim sorunlarımı OCC den çözmeye çalışıyor.Bence sunucuda 2 yetkili olduğunda sadece bir yetkili rol yapmalı tek bir yetkili olduğunda ise Onun rol yapar kende İlgilenmesi,tp olması uygun görülebilir.
    Öneridir!.

2. Erdem MasterGuardian

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    39
    En Azından Önemli Bir şey ise Roldeyken Dahi Olsa Bir 2 Dakikasını Ayırabilir diye Düşünüyorum.

3. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    900
    Tam olarak yaşadığın sıkıntı ne? Kim seninle ilgilenmedi?

Myth bunu beğendi.
  4. Jinxwilliam

Jinxwilliam Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    15
    Açıkcası benimde başıma gelmedi değil oyunda adama ak-47 doğrulturken adam çıkardı p90 la taradı fearrp yaptı sonra bana taktı spawnda doğar doğmaz vurdu ve serverde 11 kişi vardı adminde vardı bak diyorum yaklaşık 10dakika boyunca böyle öldürülünce admin sonunda spawna doğup ışınlandığında anladı.

Myth bunu beğendi.
  5. Şuan saat 8 ama 9 tane açık yetkili olmasına rağmen 1 tanesi bile görevli de değiller.

Caros bunu beğendi.
  6. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Özet= Beni yetkili yapın öğlen aktif olayım

7. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    378
    Sabah vakitlerinde yetkili sıkıntısı olduğunu bizde gözlemledik bununla ilgili en kısa sürede de bi çalışma yapacağız. @ayboraj2 ama senin dediğin aksine ben ne zaman servera girsem birikmiş admin call bile olmuyor, bu noktada biraz sallıyorsun gibi

8. Genelde benim şikayetim yok ancak o saatlerde herkes roldeydi hatta @Russel Hood a sorarsanız en son ben geçmesi için rica ettim oda hiç admin geçen olmadığı farkedince geçti.

Myth bunu beğendi.
  9. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    İsmini ne yazikki gerçekten hatırlamıyorum.Şimdi yanlış isim vermekte istemiyorum.Olay Su bazen adamalr RDM,FailR Rp veya birşey sormam gerekiyor ve Occ den yazıp sor diyor?.