YENİLİKLER

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda emircore tarafından 22 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. emircore

emircore Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    1.Moongaming şans oyunları gelebilirmi ve bunun la ilgili meslek

2.Bide madenci gibi meslekler gelse kendin illegal olmayacak bir şekilde maden kazarak hayvan yetiştirerek kazansak

3.Vede bu banka için daha geliştirseniz 30 k ne zaten soygun yapmak için en az bir ak 47 gerekiyor ve bu silahın fiyatı 25 k 3 kişi gitsek zarardayız hem yeni meslekte gelebilir bu banka güncellenmeli

4.birde bu uyuşturucu fiyatları veya printerlar da güncellenmeli e tabi bide printer mesleği olan mühendis te

5. Grup olayı getirilmeli baseyi savunurken yanlışlık birbirini vuran polisler ve özel harekatlar

6. Bide kara borsacı gibi yasadışı silah satışı yapan adam olsa hem ucuz hemde farklı silahlar

7.hırsız olması gerek daha güncel sadece araba çalmak olmamasınlazım hırsızlığın

8. Mülteciler daha farklı illegal takılsalar daha iyi olur bence mülteci sayısı 8 olup yada 10 yeraltı meslekleride eklenip daha farklı bir ortam kurula bilir ve çok daha eğlenceli olur

9. Oyuna serseri getirile bilir çünkü oyuna girdiğinizde duyduklarınızdn % 40 ı nedirsinlen .Olucaktır bunların asıl meslekeri serseridir getirilirse iyiolur

10. Arabalar aşırı derecede pahalı ve okadar paraya ulaşmak için en az 1 yıl oyunda sadece ot yetiştirmen gerek ya araba fiyatları azaltılsın yada meslekler daha çok kazandırsın

11. Oyunda uyuşturucunun daha çok kazandırması lazım

12. Mug yapıldığı zaman 350 lira çok az ve saçma en fazla olarak 3000 yada 2500 tl yapılmalıdır

13. Mafia babası ve çete liderinde doğduğu gibi zırh ve 1 glock olması lazım çünkü mafia babası ve çete lideri

14. Avukat devlet işlerinde olması gerek

15. Trafik polislerinin sevkiyatlarında kapan olması gerek araç eğer dur ihbarına uymassa kapanı açıp ladtikler patlatmak için

16. Kaymakamın herkesin duya bileceği bir mikrofon veya /kod kaymakam bütün halka konuşabilecek şekilde bir güncelleme lazım

17. Hastanenin pd nin yanına taşınması lazım

18. Atm gibi olaylar eklenmesi gerekmi bilmiyorum ama eğlenceli olur ama server bazen 60 kişi filan oluyo kasıyo bazılarının pc ama yorum sizin

19. Herkesin istifleme özelliğinin olması lazım 1 dk da yapıcağım base i 30 dk da yapıyorum

20. Araçlarda kaplama gelmes gerek örneğin askeri ve ya ahşap gibi

21. cam tamircisinin silinmesi gerek gereksiz sadece duruyor

22. Güvenlik görevlisi daha güçlü olması gerek ve doğduğunda silahlı doğması gerek

23. Bütün silahlar tek kutu da çıkarma ve 3 kutuda çıkarma getirilmesi lazım

24. Özel harekat aracının özel harekatlar tarafındanfa çıkarılması gerek

25. Emlakçı artık gelsin

2. AtaBeyGG

AtaBeyGG ZeHiR TaCiRi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
  3. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bedava para kazanan madenciler hem raid hem baskın yemez çok saçma olur.
    Banka robery rolü için güzel olabilir ama paranın değeri yok moon gamingde.
    Artış diyorsan mantıksız ama düşüş olabilir.Çünkü para kasan Çok.En azından bir nebze zorlaşır.
    Olay yerine atlayan illegaller ve mafyayı savunan çeteler...
    İflas eden ithalatçı.
    Eve girsinde 5 tane keleş onu tarasın
    5 kişilik ev baskını çok zor bide 10 kişi birden mi ?
    Birde ustura :)
    Çok araç=Çok lag
    İllegaller para bastıkça oyun kötüleşiyor.
    Gerçek hayatta 350 tl az mı?
    Whitelist gelsin mi ?
    Devlet avukatı ve sivil avukat olsa sivil avukat daha iyi avukat olamayacağı için çok saçma olur.
    Build yaparak aracı kıstırabilirsin.
    Mantıklı.
    Hastaneye gidip can bastıranmı var doktor çeşme başındadır zaten.
    Kullanım amacı olmaz.Ama insanlar ölse ve para düşürse olur ama öylece rdm artar diye düşünüyor moongaming.
    Mantıklı.
    Gereksiz.
    Bencede.
    Silahı patron verir.Gerçekte.
    Cebinden biraz para çıkmalı.Elinde mal kalma telaşı olmaz dükkan önüne serilen kutularda.
    Çok araç çıkarılsa troll olur sadece 1 kişi çıkarsa adam belki demote atar kendisi çıkarır.
    Cam tamircisi ile aynı kategoride.

4. Tüm fikirlerine katılıyorum @Bob Marley .

5. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Burdakileri yii güzel sıralamışında malesef olsa bile çoğu kişi bunu beceremiyecek ve troll şeklinde kullanacak veya bir zamandan sonra boşa kullanılıcak.

6. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Teşekkürler.

7. emircore

emircore Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bedava para kazanan madenciler hem raid hem baskın yemez çok saçma olur.

Esnaf az para kazandırıyor diye az az birikimi olan meslek olarak düşündüm

Banka robery rolü için güzel olabilir ama paranın değeri yok moon gamingde.

paranın değeri yok derken bence bankanın koyu bir güncelleme alması gerekiyor

Artış diyorsan mantıksız ama düşüş olabilir.Çünkü para kasan Çok.En azından bir nebze zorlaşır.

artış neden mantıksız serverde 1 m4 olmuş 30 k bi araba alıyım b sınıfından desen 1 m serverde baya pahalı para yetmiyor bence artmalı

Olay yerine atlayan illegaller ve mafyayı savunan çeteler...

anlamadım bilmecemi

İflas eden ithalatçı.

e karaborsacı mantıklı ithalatçı neden iflas etsin ona göre silah dropu koyarlar karaborsacıya

Eve girsinde 5 tane keleş onu tarasın

zaten bende hırsız lık rolu getirilip hırsıza göre birşeyler tasarlansın dedim evi soymak için değil meslek olsun diye yoksa bende biliyom hiçbir base boş kalmıyo

5 kişilik ev baskını çok zor bide 10 kişi birden mi ?

yeraltı dünyası dedim farkındaysan kural gelicek yeni yer altında 1 evde en fazla 3 kişi diye

Birde ustura :)

Çok araç=Çok lag

ozaman servere araç getirmeleri saçma çok araç çoklag saçma bir doğru orantı a ve b sınıfı arabalrın fiyatı kesinlikle düşürülmeli 50 m araçmı olur :D dalga geçer gibi

İllegaller para bastıkça oyun kötüleşiyor.

burada rp dönmüyor diyorsun katılıyorum ama printerlara güncelleme gerek

Gerçek hayatta 350 tl az mı?

gerçek hayatta öldünmü dirile biliyonmu

Whitelist gelsin mi ?

derken dalga bahamındamı dedin ki bence evet white list gelebilir ama oyuncular bilmiyorum

Devlet avukatı ve sivil avukat olsa sivil avukat daha iyi avukat olamayacağı için çok saçma olur.

devlet ve sivil avukatımı ben sadece avukat sivil değil devlete bağlı olsun dedim

Build yaparak aracı kıstırabilirsin.

build yaparak aracı durdura bilirsin

yok bence kapan kesinlikle gerekli ve mantıklı

Mantıklı.

teşekkürler

Hastaneye gidip can bastıranmı var doktor çeşme başındadır zaten.

onun yüzünden zaten pd nin yanında olsun diyorum kimse ta mapin ucundaki hastaneye gidemez

Kullanım amacı olmaz.Ama insanlar ölse ve para düşürse olur ama öylece rdm artar diye düşünüyor moongaming.

zaten yorum sizin dedim mantıklı yorumlamışsın

Mantıklı.

Gereksiz.

gereksiz ama güzel bir görüntü oluyor diye söylemiştim

Bencede.

Silahı patron verir.Gerçekte.

Tmm da bence direk silahlı başlasa role daha iyi olur ve daha çabuk meslek rp si yapar

Cebinden biraz para çıkmalı.Elinde mal kalma telaşı olmaz dükkan önüne serilen kutularda.

Ama 3 tanede saçma mesela scaut alıcam ama adam elimde kalır diyip satmıyor bende zevk alamıyorum diğer silahı alınca bu sefer esnaf satmıyor gelmesi gerek

Çok araç çıkarılsa troll olur sadece 1 kişi çıkarsa adam belki demote atar kendisi çıkarır.

demoteyi araç çıkarmak için atan bir özel harekat white list ile seçilen özel harekat ban yer whitelist alınır

Cam tamircisi ile aynı kategoride
    olabilir

@Bob Marley

#7 emircore, 23 Nis 2018
    Son düzenleme: 23 Nis 2018
  8. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Yazdığın şeyleri iyice düşün.Ben uzun süreli bir rp oyuncusu olarak bunları dile getirdim.İstediğin şeyi yazmışsın örn:Madenci orda hakkıyla para kazanan varken madence bedava para kazanacak yok öyle bir dünya rp gitgide kolaylaşıyor.Build yapmayı bilmiyorsan aracı kıstıramassın kusura kalma.Herkes doktoru ayağına çağırıyor.Hastane için mapde değişiklik saçma olur.Araç meselesinde herkes çıkarırsa troll olur.Yazdığın şeyin böyle eksi kısımlarıda var.Avukat meselesi çok saçma onada çok geçen yok zaten.Hırsız araba dışında ne alabilir.Hırsız rol icabı gizli iş yapmalıdır dükkan mı soysun?Çeteleşmelere gelirsek pöh için değilde mafyaya warrant atılınca çeteler vuruyor bizi arkalıyorlar bunlar illegal için gruplaşma olsun.Bir şeyi düşünürken + ve - lerinide düşün.Meslela atm böyle gelse kimse kullanmaz çünkü ölünce para düşmüyor.Ölünce para düşse belki polisler tutuklamak yerine vurarak öldürecek.Mesela mesela.