Yeni Sistem

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Ayborajj tarafından 20 Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. Yeni sistem çok iyi olmuş. Sürekli söylenen şu sorunları ortadan kaldırmış
    1. Herkes evine giriyo saatlerce printer ve uyuşturucu basıp para kazanıyo.

Artık herkes dışarıya çıkmak zorunda kaldı.

2. Sadece malzemesini koyuyorsun 5 dk sonra E ye basıp para kazanıyosun hiç gerçekci değil.

3. RP dönmüyor

f4 den 1k ya aldığımız suyu yapı market den 350 tl ye alabiliyoruz bu sayede az da olsa daha çok rp dönebilir.

Şuan gayet gerçekci bir sisteme geçtik

Sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum.

20180320201546_1.jpg

2. Erdem MasterGuardian

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    39
    Sistem Güzel Olmasına Çok Güzel ama Size Yemin Ederim Yaklaşık 30Dk Aradım Otakuyu (Bu Sabah) En Sonunda Sinirlenip Çıktım.

3. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Yeni sistemi anlatsana 1haftadır sınavlar yüzünden giremiyom sunucuya

4. Uyuşturucuşarı üretiyorsun ve rastgele yerlerde doğan npc ye gidip satıyorsun detaylı olarak servera girince öğrenirsin.

5. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Artık meth yok.Ya kokodur yada eroin.Kardeş bitki yetiştiriyorsun lambalarla ışık veriyorsun suluyorsun sonra sanra hap,ot,eroin,kokain felan veriyor.Bit npc var böyle hela vela velvela yürüyo sokaklarda ezel gibi npc cebinde kenevir tohumu gidiyor.Adamla el sıkışırken koko artık neyse hop cebe diğer tarafa para koyuyor gidiyorsun.

6. OzanKurt

OzanKurt Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    moonrp'nin santos rp'sindeki gibi sanırım sistem daha giremedim sunucuya sınavlar yüzünden yarını merakla beklememin sebebi :)