Yasadışı Organizasyonlara Olan İlgi

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Worstturtle1 tarafından 30 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. Worstturtle1

Worstturtle1 Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Geceleri kimse polis vs olmuyor ve uyuşturucu yapımı kolaylaşıp para kazanılıyor. Insanların nasıl zengin olduğu ortada :) ydo.png dço.png

2. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Bu hep tekrarlayan birşey değil,bazen illegal boş oluyor bazen legal.

3. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Polisler bazen güçsüz kalabiliyor.Sigara yüzünden girmemeye başlamıştım.Özel Harekat Bulldozer-Amir fazla olmadığından girmemeye başlamıştım.Serverdan soğumuştum fakat bunları söylemek bana düşmez çünkü serverda o kadar kişi oynuyorsa , ortalama 50+ kişi oluyorsa bunları söylemek bana düşmez.Üstadlar elbet bir şey yaparlar yakın zamanda.Fakat bazen böyle olabiliyor illegal-legal dengesi.

4. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Serverde çanta pahalı çoğunluk çantaya veya barona kasıyor sizde kasabilirsiniz engel olan yok sigaraya ve polislere gelicek olursak
    Polisler bazen güçsüz oluyor demişsin evet bazen güçsüz oluyor buda gece 2 den sonra herkez para basmanın kolay olduğunu bildiğinden illegal oynuyor. Bu durumun önüne geçilebilmesi için torbacının baronun ve buldozerin kaldırılması ve eski level sistemine geri dönülmesi gerek kanımca evocitydeki gibi çete reisi mafya babasına her isteyen geçememeli

5. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    İnsanlar nasıl geçip 4-5 saat ot basıyorlar anlamıyorum benim 1 saat sonra içim daralıyor

6. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    sabır işi sabır