Yardım Edin Öleceğim !

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda unlostv Sans tarafından 30 May 2018 tarihinde açılan konu

1. unlostv Sans

unlostv Sans Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet, Bu gün galiba ıh.. 2015.. HAYIR 2018 ! evet hatırladım 30 Mayıs 2018 suyum ve yemeğim bitmek üzere arabamın benzini bitti Kodumun Türk telekomu yüzünden sayfayı yenileyemiyor um nihayet sayfayı yenilediğimde hala bir iz olmuyordu. Bu 3 ay boyunca sürdü artık psikolojim bozulmuştu... her gün içimden sayıklıyordum onu o o.. agh beynim acı.. acıı. acıyorr. hatırlamıyorum neyi sayıkladığımı.Artık kendimi SSCB'nin uyku deneyindeymiş gibi his...hisse..diyorum ekrana bakmaktan artık gözlerimi kapatamıyorum.
    ha..hal...hala onu bekliyorum hatırlayamıyorum ... agh. Tanrı kahretsin neden ne..den hatırlayamıyorum.
    Artık yanımda ki bu headcrab'in bile psikolojisi bozulmuştu cam yüzünden bana ulaşamıyordu o da pes etti. agh. onuda yanıma aldım yanımda oturuyor ekrana benle birlikte bakıyor. Bu arada headcrabe yoldan geçen zombinin bizim fotoğrafımızı çekebilir misin diye sorar mısın dedim ve çekti.Ve yoldan geçen bir kişiyi açlıktan yemek zorunda kaldım.Tanrım ! sen beni affet... G..Galiba..Hatırlıyorum ! O kadar ekrana baktım ki okumayı unuttuğum için sayfada neyi beklediğimi hatırlamıyorum ve sonunda... Hatırladım ! Y..Y....Yet...Yetkil...iii YETKİLİ BAŞVURU FORMU ! EVET HATIRLADIM EVET.. !!! LÜTFEN KABUL EDİN ARTIK,ARTIK O KADAR BEKLETMİŞSİNİZ Kİ ARTIK SAYFA GÖRÜNTÜLENMİYOR BİR DAHA SORULARA CEVAP VERECEK İSEM VERİRİM O KADAR SAKURA A...ABİYİ ETİKLETLEDİM VE DİĞER YETKİLİLERİ LÜTFEN ŞEYY... O KELİME NEYDİ ! HH.. EVET YARDIM EDİN ! LÜTFEN ÖLECEĞİM ! YARDIM EDİNNNNNNNNNNNNNN !!!!!! @SAKURA #SAKURA

(ø_ø) ¯\(°_o) (~_~;) (~_~;)) (⌣̩̩́_⌣̩̩̀( zs_headattackcity_v10000.jpg