YAPI MARKET FİYATLARI..!

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda EfeEren.. tarafından 12 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

?

1. Haklısın

6 oy
    54.5%
  2. Saçmalama Gayet Ucuz

5 oy
    45.5%
  1. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Öncelikle selam dostlar;
    Size Yapı Market fiyatlarından biraz bahsedeceğim.
    Physics Gun+Tool Gun kutusu toplam 1000tl bile etmezken arkadaşların 1physics ve 1tool gunu 1.500 2000tl ye satmaları pek hoş bir durum değilmiş gibime geliyor. Bunada bir sınırlama getirilirse sevirim..

glozzX bunu beğendi.
  2. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
  3. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    619
  4. sokucureel

sokucureel Mukaka
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
  5. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
  6. 1000 tl bana uygun ama 1.500 2.000 gibi fiyatlar cidden abartılı

7. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    1000 Banada uygun fakat abartıp bu aralar 1400 den verenler vs. var. Dolar böyle yükselmiyor.

8. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Bence 1000 de abartı bir durum olabilir. Çünkü ikisinin kutu toplamı daha 1000tl etmezken tanelerini satmaları üzücü. Sunucuya yeni başlayan bir adam olarak düşünelim illegal oynamak istiyor, fizik tool aldı hadi birinin de yanına yerleşti bunun silahı var saksı tohum toprak lamba ha bide raid yedi ohh adamın bütün zevki gitti. Ben böyle bir durumla karşılaşsam daha oynamam. E tabi burdaki tek sorun yapı da da olmuyor tabii...

9. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    Oyunda 7/24 uyuşturucu rp olduğu için ve çoğu arkadaşta para b*k olduğu için gayet normal bir durum. Şahsen bende karşıyım bu duruma.

Caros, ImLordOfLies ve FabiaNo bunu beğendi.
  10. Cydne

Cydne 2007
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    326
    fiyatı gayet mantıklı sabahtan akşama kadar para kasıyorsunuz arkadaşlar 1k mı ödeyemeyeceksiniz

Persica bunu beğendi.
  11. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Kasamayanlar da var biliyorsun @Cydne
    Sunucunun çoğunluğunda ak-47 ve parlament alacak para yok, bu yüzden de genellikle hep baskın yedikleri için sunucudan soğuma durumları oluyor çünkü ellerindeki o 6kcık bile gitmiş bulunmakta..!

12. nihaStakéN!

nihaStakéN! Atilla ' nihas ' Yüzbaşıoğlu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    609
    Fiyatlar normal bile, bence bir sıkıntı yok. Baronda durun 1 gün boyunca sabahtan akşama kadar 1M kasıyorsunuz. Gece 1 de bi açıyorlar illegalde duruyorlar diğer güne kadar.

13. FabiaNo

FabiaNo Eskiler Fabiano Banderas olarak da tanır.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Aynen herkes AK-47 ve parlement alsın yanında rakı, zırhın da kalan kısmını doktor fullesin bi da basede en az 4 kişi bu işlemi tekrarlasın. Baseye gircek polisler de 2 kişilik yollardan geçsin ellerinde tak tak bum bum. Tabanca
    Ardından baskını kazanan veya kaybeden illegaller o 40 dakika içinde 2 - 3 tur dönsün hatta silah bile almasınlar sadece tabanca ve lisans alıp baskından önce saksıları kırsınlar 2 - 3 tur daha dönsünler. Polisler de o sırada anca havaya taq taq bam bam sıksınlar. Canı sıkılan polisler bu defa vakit geçirmek için zorla birini suçlu olarak yakalasınlar sonra başlasın FailRP, RandomArrest ve Metagameler.
    Anladığınızı varsayıyorum kısaca fiyat makul.

14. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Düşünceni belir
    Baron da zaten herkeste var. Sunucuya yeni başlayan bir adamdan yola çıkalım diyorum+ ben yeni başlamadım hala baronum yok alacak param var fakat çantasız baron çöp....

15. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Yani Böyle Birşey Yasak mı, Belli Bir Limit Var mi Bilmiyorum ama Bence Satıcının da Biraz Kâr Etmesi Gerekiyor.
    1.5-2K Bence Fazla Değil. Nasıl Olsa Serverin %90ında En Azından 500K Vardır Diye Düşünüyorum.

16. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    %10 da benim , para önemsiz.

Açıkçası sigara yüzünden rolden soğudum.

Dehşet ve D1ABLO bunu beğendi.
  17. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Normal bence hatta fiyatlar kalkmalı . 2000-3000 e satılmalı . 7/24 Para kasıyorsunuz . Yapı Market/Poligon/Tekel bayi ne kadar sorunla karşılaşıyo bi bilseniz . Physgun toolgun falan çalanlarımı desek yoksa gelib trollüyüb adamları kaçıranlarımı . Dükkanı silahla açıyorum silahla kapıyorum .

18. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Tamam sizde haklısınız benimde param var ben laf edemem çok ama yeni başlayan arkadaşlar için ne demeli??

19. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    yeni başlayan arkadaş direk mafya geçsin zaten gelsin ben 10k atıyım başlaması için xD Ben yeni girdiğim sunucda hemen illegal koşmam . İllegal zevkli bir RP degil . Legal zevkli bir Rp . Yeraltında uyuşturucu basakern ben oyundan gram zevk almıyorum . Ancak markette bişiyler satarken pazarlık yaparken oyundan ala bileceğim zevkli alıyorum

20. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    @Kenan Abbasov Haklısın Ben İlk Başladığımda Marketçi Yani Esnaf Geçerdim Eğlenirdim Otistikler Polisin Marketi Araması Market Cinayetleri Vs. Ama Zenginler Markete Gelip Fizik Tool 700 Tl Dediğimde Pahalı Diye Demote Atınca İllegal Geçtim Ve Oyundan Zevk Almadım Sadece Ciddileştim İllegalin Verdiği Zevk = 0 Legal = Muhteşem Polis= Eh Yani.