Yabancı Dizi Önerileri

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Ayborajj tarafından 17 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. Merhaba, bir çok yabancı dizi izlemiş ve bunlar hakkında ufak tefek düşüncelere sahip biri olarak bir kaç öneride bulunmak istiyorum.

Sherlock

Günümüze uyarlanmış olan sherlock holmes dizisi gerçekten benim çok sevdiğim bir diziydi. 1,2 haftada tüm bölümlerini izlediğim bu dizi gerçekten çok güzel ve izlemenizi öneririm. Ben özellikle baş rolde oynayan Beneditc Cumberbatch rolünü çok iyi oynamış.

Breaking Bad

Fazla anlatmaya gerek yok izlemezseniz çok pişman olursunuz. Anlatmaya dilim yetmiyor.

Black mirror

Teknolojinin ileride insan hayatında yaratabileceği kötü durumları anlatıyor. Her bölüm film gibi ve birbirinden bağımsız. Günlük 1,2 bölümden fazla izlerseniz sıkabilceğinden dolayı bir anda tüm bölümleri tüketmeye çalışmayın.

Vikings

Son bölümlere doğru biraz sıksada gerçekten nefesiz izleyeceğiniz bir dizi. Adından zaten az çok neler geçtiğini tahmin edebilirsiniz. Gerçekten güzel ve kaliteli bir iş.

The orange is black

Kadın hapishanesinde geçen bu diziyi 2,3 sene önce izleniştim. Gayet keyif alarak izleyeceğiniz bir dizi. Bir çok +18 sahne var şimdiden uyarayım.

The 100

Yeni sezonu beklediğim dizi. Dünya yaşanmayacak hale geldiği için insanlar uzayda bir geminin içinde yaşanaya başlıyorlar ve bundan uzun bir süre sonra suçlu 100 genç dünyada yaşamın olup olmadığını öğrenmek için gönderiliyorlar. Daha sonra olaylaaar olaylar.

Hannibal

Bunu kesinlikle izleyin yakınd 2. kez başlayacağım dizi. Hani nasıl anlatılır bilmiyorum ancak biraz gerilim var. Benim hiç korkmamama rağmen bir arkadaşım dizinin 10. dakasında korkup izlemeyi bıraktı. Hatırladığım kadarıyla cinayetlerin nasıl işlendiğini halisinasyon olarak gören bir adam var ve bir çok cinayeti çözüyor. Daha sonra olaylaaar olaylar.

Biraz da çizgi dizi.

Family Guy

İzlerken keyif alacağınız bir dizi. Garip bir aileyi izliyorsunuz bu dizide. Ben eğlenerek bir çok bölümünü izledim ve izlemeye devam ediyorum.

Archer

Archer isimli ajanın başından geçen olayları izliyoruz. Gerçekten çok komik ve bir okadar da etkileyici bir dizi. Çoğu bölümünü izlediğim bu diziyi gerçekten öneriyorum.

BoJack HorseMan

İnsanların hayvansı karışımsı bir şey olduğu bu dünyada at kafası olan BoJack i izliyoruz. Gerçekten gülerek izlediğim kaliteli bir çizgi dizi. Umarkm sizde severek izlersiniz.

Faturama

Geçmişte pizza dağıtırken yanlışlıkla kendisini donduran daha sonra gelecekte tekrar hayat bulan bir karaltdri izliyoruz. Buda benim severek izlediğim kaliteli işlerden biri ve size izlemenizi öneririm.

Rick and Morty

Söylemeye gerek yok kesinlikle izleyin pişman olursanız gelin söyleyin oyunu bırakırım.

SouthPark

Kendi espiri tarzı olan bu dizi gerçekten severek izlediğim yapımlardan biri. SouthPark ta yaşayab bir grup her biri farklı arkadaş grubunu izlliyoruz. Her bölümün farklı bir tadı var.

The simpsons

Anlatmaya gerek yok bilmiyorsan zaten...

Şuanlık bu kadar yazdım. Dizileri anlatmakdan çok sevdiğim ve sizlerinde izlemenizi istediğim dizileri saydım. Çizgi diziler hakkında ön yargılı olmayın lütfen. Daha sonra devamını getirebilirim.

Lovegarden, Myth ve Caros bunu beğendi.
  2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Narcos nerede ?
    :D
    Güzel.

Ayborajj bunu beğendi.
  3. Aklıma geldiği kadar :).

Lovegarden ve Myth bunu beğendi.
  4. Up

Lovegarden bunu beğendi.
  5. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Bro bak bu tarz seviyorsan shameless'ı da deneyebilrisin.

Ayborajj bunu beğendi.
  6. Türk shamless dizisi geliyo diye duymuştum ismini. Bi ara bakarım. Teşekür ederim.

7. Samet

Samet Ay Meteoru
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    El Chapo,Supernatural,Lucifer,The Walking Dead,Fear The Walking Dead,Z Nation,La Casa De Papel,The Vampire Diaries,The Originals

Myth bunu beğendi.
  8. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Bende duydum biraz +18 haberin olsun ama sen seversin böyle şeyleri ;);).

Ayborajj bunu beğendi.
  9. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Beni benden aldın İzlediklerimin hepsi <3

Bordo Bereli ve Ayborajj bunu beğendi.
  10. Yav kardeş post kasmak için hepsini yazmadın be ettin ya. Postumdan ettin.

11. Haydaaa

12. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Çok be olum gördüm yazayım dedim

Ayborajj bunu beğendi.
  13. Samet

Samet Ay Meteoru
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    izlediklerimi yazdım yarıda bıraktığım diziler de var.

Ayborajj ve Myth bunu beğendi.
  14. Ne güzel daha sonra bunlardan da ekliceklerim vardı. Postumdan ettin :(.

15. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    .QWE:W:Eqw.e Sorry :(o_O

Ayborajj bunu beğendi.
  16. Samet

Samet Ay Meteoru
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    Prison Break,Teen Wolf,DC's Legend of Tomorrow,Arrow,Shameless.

Ayborajj ve Myth bunu beğendi.
  17. Sal la sal.

Lovegarden bunu beğendi.
  18. Senle hafta sonu görüşcez zaten..

19. Kaneki

Kaneki quaresma
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    47
    BREAKİNG BAD <3

ImLordOfLies ve Ayborajj bunu beğendi.