Whitelist iade sistemi

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Vuzzy tarafından 6 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. Vuzzy

Vuzzy photoshop - vegas pro
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Merhaba, ben bu konuda bir öneri de bulunmak istiyorum. Eskiden bu sunucuda oynarken büyük bir meblağda oyun parası vererek uyuşturucu baronu almıştım fakat şimdi tekrar başladığımda hiç illegale bulaşmıyorum kısacası uyuşturucu baronu whitelistim boşuna duruyor ve verdiğim parada boşuna gitmiş oluyor benle aynı durumda olan oyuncular vardır diye bunun için whitelist iade sistemi gelmeli düşünüyorum örneğin biz o whitelist 500 bin verip aldıysak 250 veya-300 bin olarak yarısı veya çeyreği şeklinde iade edilebilir ortada olan zararda kalmadan iki tarafta mutlu edilebilir.

2. oguzkagankaya

oguzkagankaya Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    12
    Kankam whitelisti paraylan alıyoruz eve doğru ama madem böle olucağını anlıyosun neden satın aldın peki ?

3. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Çok saçma zaten baronun parasını çıkarıyosun bide üstüne 500 k aldığını düşünsene

4. Vuzzy

Vuzzy photoshop - vegas pro
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Konudada belirtmişim dimi çok eskiden aldım para kasarım vs diye zor geldi iade etmek istiyorum bu kadar basit.

Ben bu whitelist eskiden almıştım ve zor geldiği için kullanmadım adam gibi o yüzden iade etmek istiyorum bunda saçma olan bir şey yok.

5. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Batın yanlış anladın

6. nihaStakéN!

nihaStakéN! Atilla ' nihas ' Yüzbaşıoğlu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    609
    O zaman şöyle yaparlar torbacı alırlar basarlar 1M baron alırlar basarlar 5M sonra ben iade etmek istiyorum yer mi Anadolu çocuğu?