Whitelist`e Girmek İstiyorum!

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Professor tarafından 18 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. Professor

Professor Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Whiteliste`e girmem için yetkili kişiler beni buraya yönlendirdi ve foruma whitelist`e katılmak istediğini belirt dediler bende şimdi yazıyorum nick:Mert Merdamert Özel Harekat polisi ,uyuşturucu baronu ,özel harekat amiri veya torbacı olmak istiyorum hepsi için alabiliyorsam daha iyi olur fakat öncelik sıram şöyle --->Özel harekat amiri > özel harekat polisi > uyuşturucu baronu > torbacı yardımcı olursanız sevinirim... Steam nick: Professor resim:kış resmi var*

2. Bordo Bereli

Bordo Bereli Umuut
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    109
    Dostum ilk öncelikle torbacı ve uyuşturu baronunun whitlestlerini oyun içinde alıyosun

torbacı-350.000 moon lirası

uyuşturu baronu-1.000.000 moon lirası

Özel harekat amirliği değil ama özel harekat polisi olmak için başvuru formlarında ki özel harekat başvuru formuna girip formu kopyala sonrasında formun altındaki Sakuranın mesajındaki resmi var küçük bir şekilde resime tıkla ve açılan pencerede özel mesaj göndere bas formu mesaj bölümüne yapıştır doldur başlık koy ve gönder her cuma kontrol ediliyor.

#2 Bordo Bereli, 18 Tem 2018
    Son düzenleme: 18 Tem 2018
    glozzX bunu beğendi.