Vurulan - Ölen - Basılan oyuncuların vahim durumu.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Fatal1st tarafından 3 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Dün 3 saat kadar Özel Harekat Amirliğinde baskın ve rol yaptım ve bir süre de illegal de oynadım. Sunucuda gördüğüm tek şey şu ki ölen ve basılan hiç bir oyuncu bunu kaldıramıyor altında bir halt arıyor sebep olsun olmasın admin çağırıyor. Duvarlardan ve texture'lerden vurduğum adamlar prop arkası diye çağırıyor , baskın yapıyorum evin içinde dolaşıyor baskın anında neden vuruldum diyor admin çağırıyor. Rolünü düzgün yapmıyor agresif oynuyor ölüyor admin çağırıyor.

Çocuklar size söyleyeceğim tek şey serverda para kasıp araba ya da baron alınca adam olunmuyor , amacınız para kazanmak değil rol yapmak olsun azıcık , ölünce hemen admin çağırmayın hatası varsa söyleyin kendi aranızda halledin. Basılınca bir şeyler aramayın altında. Tecrübesiz bir şekilde oynayıp ölünce basılınca başkalarında suç arayıp kendinize bahane üretiyorsunuz keşke azıcık daha oynayıp neyin nasıl olduğunu öğrenseniz. Dediklerimi azıcık dikkate alarak oynarsanız zevk almaya başlayacaksınız emin olun.

Dehşet, Yuzi, Skatebirt ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    870
    Çok doğru. Splendid work.

Fatal1st bunu beğendi.
  3. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Thanks lad

#3 Fatal1st, 3 Şub 2018
    Son düzenleme: 3 Şub 2018
  4. Royalesh

Royalesh Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    69
    @Fatal1st Zaten bu sorun biraz can sıkıcı sağ üst tarafta biri öldüğü zaman direkt calladmine başvuruyor bazı olaylarda haklı olabiliyorlar fakat çoğu zaman yenilgiyi kabul edemediklerinden dolayı karşı tarafın herhangi bir açığını ya da oyunda olmayan kurallarla karşı tarafın ceza almasını sağlamaya çalışıyorlar

Tourmaline ve Fatal1st bunu beğendi.
  5. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Dün 6-7 defa çağırıldım hiç birinde ceza almadım hatta bir kaçında beni şikayet eden elemanlar aldı.

6. Royalesh

Royalesh Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    69
    Dediğim gibi bazen gereksiz yere oyaladıkları için ya da anlattıkları olayda aslında kendilerinin suçlu olduğu için tam aksine ceza karşı tarafa dönüyor evet

Tourmaline bunu beğendi.
  7. Tourmaline

Tourmaline Hazel*
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    204
    'Direkt' yazmışsın gerçekten gurur duydum well done Kasavet ^^

Royalesh bunu beğendi.
  8. Royalesh

Royalesh Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    69
    Tabii ki biliyorsun çok dikkat ederim kurallara ^^ :D

Tourmaline bunu beğendi.
  9. keske bu öldüğünde admin cağıran arkadaslar haksız yere admin cağırıp sonrada sokaktaki insanları vurmasaydı konusabilirdik deniyorum ama oyuncu kitlemiz malesef konusmaktan yana değil öldürmekten yana.

10. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş>Baskın atıyorsunuz>adminle konuş
    Polisin özeti

11. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Aynen öyle rp toplumunun biraz süzgeçten geçirilmesi lazım bazıları çocuk ondan yapıyor bazılar çok gevşek ondan yapıyor.Sebebi çok.Amaç eğlenmek olmalıdır bence.Abi eğlenin biraz gerçek hayattada paranın peşinden değil hayalerinizin peşinden koşun.Herşey sonradan geliyor zaten.

12. paNda

paNda Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    48
    Kardeşinede Bunu Anlatman Dileği ile
    -Panda Kalahnikov

13. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    471
    Has*iktir bu adam beni öldürdü ismini yazdım seni unutmucam (kudurur) ve intikam kararı verir.Türk serverlerinde malesef çözümü bulunamadı.

14. Henry Black

Henry Black Özel Tim Polisi {Çavuş}
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Zaten özel harekatın en büyük sorunu şu

Adamlar kendine base yapar özel harekat baseyi bulur adamları basar hemen /calladmin ile yetkili çagırılır ve gelmesi ile aglanmaya başlanır prop arkası tarıyolar diye.

YETER BASKIN YEMEGİ KABULLENİN

15. cLp

cLp Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Sonra biraz da sahte kanıtlar, sahte şahitler ile birlikte tadından yenmez bir şekilde roleplay olur.

16. SmkNade

SmkNade Selam.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Doğru.

17. MoonGaming

MoonGaming Ay Efsanesi
    Forum Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    886
    Durumun özeti;

Tourmaline ve cLp bunu beğendi.
  18. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Oyun bu arkadaşım amaç eğlenmek gir hapsine ya da vur polisi.