Veda

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Secret Russian tarafından 19 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. Secret Russian

Secret Russian Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Öncelikle herkese merhaba sunucuya bir süre ara vermeyi düşünüyorum.Muhtemelen çoğu kişi takmaz ama takanlar için sebeblerimi söyliyeyim;
    1-Meth Problemi:Meth hakkındaki düşüncelerimi daha önceden foruma aktarmıştım ama ben yinede bir daha anlatıyım.Yüce Üstadlar oyunculara 250k karşılığı orta meth tarifi vermesi veya daha fazla para miktar karşılığı daha yüksek bir meth tarifi verilmesi yanlış birşey olmuş.Çünkü Örnek vererek anlatırsak bir Özel harekat timi veya mafyalar raid atınca tarifte neler yaptığını görüyor.Ve başka bir örnek olarakda Bu meth tarifinin satışı çoğalarak yaygınlaşıyo ve üstadlar,büyük üstadlar,yüce üstadlar oyunculara soruyorlar ki ''Tarifi kimden öğrendin ?''.Bu meth konusunda tartışılması gerekiyor

2-Lag:Serverde neredeyse çok lag var ve rp yapılmıyor lütfen Yüce üstadların serverde lag yok birşey demesin çünki cidden lag var ve neredeyse herkes bu durumdan şikayetçi bu konuya bir çözüm getirilmeli.
    Serverde Addon ekleneceğine Lag problemleri ve diğer problemler çözülürse serverde gayet güzel bir rp yapılabilir.

Ve son olarak bir süreliğine servere veda etme kararı aldım.Güldüğüm,ağladım,korktuğum,bana yardım eden,hatalarımı öğreten bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum iyiki varsınız. :)

FabiaNo, Azerkytia ve Caros bunu beğendi.
  2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    471
    Meth konusu başka bir şey ya seviye eklenicek yada herkes aynı yapıcak.Adam çete pencereden bakıp öğreniyo fakat yapınca suçlu oluyo.Çözüm olursa iyi olur.

Secret Russian bunu beğendi.
  3. Royalesh

Royalesh Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    69
    Bunun için şunu söyleyebilirim ki bir tarif sadece 1 maddeden oluşmuyor farkındasın bir sürü detayı var tek bir baskınla öğrenilecek bir şey değil oyuncular arası tarif öğrenme olayına değinecek olursak gayet kontrol altında. Sunucuyu bırakman konusunda üzüldüm temiz kalpli biriydin seviyordum seni fakat kararına hepimiz saygı duyarız neyse gerçek hayatında başarılar dilerim Yunus...

4. Bahadir Acar

Bahadir Acar Im already broken.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    See you again.