Vatanım Sensin

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Myth tarafından 12 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127

59fcff916ce4360e88496e90.png

Bu dizi Sıradan çekilen para kazanmak için kullanılan bir diziden öteydi,tek izlediğim diziydi ama bana göre gerçekten tüm Türk halkının seyretmesi gerektiğini düşünüyorum.O zamanlar Şehitlerimizin Mustafa Kemal'in,İsmet paşanın ve daha nice kahramanlarımızın bize neler bıraktığını yeniden göstermemizde büyük emek verdiğini söylemek isterim.Ve en önemliside Vatanımızın Ne kadar zorlu zamanlarda ne kadar haksız durumlarda bile ayakta kalıp direndiğine nokta edilmiş. Bu tür diziler yapan insanların gerçekten'de vatan sevgisinin çok büyük olduğuna inanıyorum keşke bitmeseydin. Ama yapılan Final benim yıllarca aklima ve kalbimde yaşayacak ve unutmayacağım. Bu dizi bana öğrettikleri yetmemiş gibi birde Bayrak sevgisini,vatan sevgisinide öğretti.. #Vatanımsensinveda
    @kanald

2. Diğer Türk dizileri gibi ne zaman ne olcağını bildiğin bir dizi. Kötünün iyisi.

Lovegarden ve Myth bunu beğendi.
  3. Talha Özden

Talha Özden Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Türk dizisi İzlenmez ya Gerçekten beceremiyorlar

4. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Sağlığınız için belgesel izleyin.Dizi istiyorsanız yabancı diziler öneririm.

5. John Alden

John Alden Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Eğer eleştirileriniz yapıcı veya yaptırıcı olmaz ise yapımcılar hep aynı kafadan ilerler. Bununla beraber film sektörü gelişmez. Eleştiriyi hep yapmalıyız, ama kutuplaştırarak değil.