Trafik polislerinin prop limiti arttırılsa nasıl olur?

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda yuruyen bamya tarafından 24 Tem 2021 tarihinde açılan konu

?

Trafik polislerinin prop limiti arttırılmalı mı?

1. Evet.

2. Hayır.

3. TRAFİK POLİSLERİ UÇUŞ RAMPASI YAPSINLAR SONRA O RAMPALARLA DA UÇMAYA ÇALIŞSINLAR ADMİN SİTELERE GİR-

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    [DarkRP] Medya Takımı Üyesi VIP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    287
    Önerim çok net. Trafik polislerinin prop sınırı arttırılsın. Çok da değil, bi 5-10 tane fazla koysalar yeterli. Sistem şöyle olacak:

Normal trafik polisleri normal prop sınırına sahip olacakken, 4 seviye bir trafik 5 , 5 seviye bir trafik polisi fazladan 10 tane prop koyabilecek.

Anlayacağınız trafik polisi mesleğini sevenler bu ayrıcalığa ulaşacak. Eğer trafik polisi mesleğinden çıkarlarsa da son 10 yada 5 prop silinecek.

Abuselanacağını pek düşünmüyorum, nede olsa fazla bir şey eklenmiyor. 2-3 arkadaş fazladan 30 prop çıkarsa (maksimum) bir sıkıntı olabilir, o yüzden ilk 2 trafik polisine sistem bu ayrıcalığı verecek. Böylece fazla proptan sunucunun içinden geçilmeyecek.

2. Ploskoaw

Ploskoaw Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    288
    Trafik polisi geçen kişiler düzgün bir build bile yapmıyorlar o yüzden gerek yok, ben geçiyordum o kadar build yapıyordum limit yetiyordu o yüzden kurcalamaya gerek yok.

3. yuruyen bamya

yuruyen bamya Ay Peyniri
    [DarkRP] Medya Takımı Üyesi VIP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    287
    Çevirmedeki trafik polisleri araç olmadığında genellikle buildlerini geliştirmeye çalışırlar, çünkü yapacakları başka bir işleri yoktur. Hatırladığım kadarıyla önceki mapte millet kaçmasın diye yollara çit yapıp, kapıları koyduktan sonra prop limitine ulaşıyorduk. Hatta birkaç detay eklersek çitleri bile bitiremiyorduk. Zaten bu prop limiti arttırma olayı sadece 4. ve 5. seviye trafik polislerinde olacak. Yani çevirmede build yapmayı sevenler bu ayrıcalığa erişebilecek. Ufak detaylar oynanış olarak fazla bir etki sağlamasa da rp olarak etkisinin bol olduğunu düşünüyorum.

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
  4. Ploskoaw

Ploskoaw Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    288
    Trafiğe geçen kişiler buildin nasıl yapıldığını soruyordu ve bizim yönlerdirmelerimizle düzgün bir sonuca ulaşıyorladı senelerdir sunucudayım dediğin kriterlerle birini hiç görmedim Justa göre yapması iki dakikalık iş ama gerek yok neyse uzatmaya gerek yok.

yuruyen bamya ve Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
  5. Bertuğ Şentürk

Bertuğ Şentürk Ay Efsanesi
    [DarkRP] Ar-Ge Takımı Üye Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    259
    Eğer prop limiti arttırılırsa gereksiz kasmalar olacak ve oyuncular rahatsız olacak, ama yinede değerlendirilebilir,
    +3 prop limiti olabilir.

yuruyen bamya bunu beğendi.
  6. DznRozBroodelwo

DznRozBroodelwo Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    329
    bazı kişiler prop limitini çok iyi kullanıp çok iyi buildler yapıyordu ama oyunda build yapmayı fazla bilmeyenler tek propla kapatılacak yeri birsürü propla kapattığı için limitleri dolup bitiremiyolardı.Bu iyi olur.Eğer önerin trafik raid ile ilgiliyse Batuhan abi trafik raid olmayacak dedi

Bertuğ Şentürk bunu beğendi.
  7. Miscredente

Miscredente Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    belli bir seviyeye gelindiğinde +5 yada +3 prop limiti artırılması yeterlidir diye düşünüyorum, fazlası yarardan çok zarar getirir

8. Glaud

Glaud Liberté, Égalité, Fraternité!
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    505
    Trafik polisi prop limiti yeterli gayet