Trafik polisleri

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Emre Polis tarafından 1 Mar 2019 tarihinde açılan konu

1. Emre Polis

Emre Polis EmreP
    [DarkRP] Ar-Ge Takımı Lider Yardımcısı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    295
    Biliyodsunuz ki Trafik Polisleri, genellikle yeni olanlar gereksiz yere ceza yazıyorlar. Ve yazdıkları ceza 1k bile olabiliyor. Hatırlıyorum ; ben ambulans şoföründeyken gölde çatışma olmuş doktorlarla gidiyoruz çevirme yapıyolar polisler, sirenim açık acil durum özel iznim var adam haylan daha iznini göster tabi gösterince bunun tarihi geçmiş diyorlar, amirin aracına bile sıkıyorlar. Sadece şunu diyorum. TRAFİK POLİSLERİ DOKUNULMAZ DEĞİLDİR. Komserin Emirini dinlemiyorlar demote atıyorum diyorum adam beni tehdit ediyor komiserim ben. Sadece Ceza miktarının sınırlandırılmasını rica ediyorum. rahatsız olduğum için bu konuyu açma gereği duydum.
    Anlayışınız için Teşekkürler

Tolga Felix bunu beğendi.
  2. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    582
    Ceza limiti Maksimum 2000TL ye sabit zaten.

Emre Polis bunu beğendi.
  3. Emre Polis

Emre Polis EmreP
    [DarkRP] Ar-Ge Takımı Lider Yardımcısı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    295
    Adam napıcakta 2k yazıcak zaten sıkıntı orda değil 1. Para kazanmak için 2. Gereksiz yere. Birazda uyarı yapabilirler bence

4. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Şehirden geçiş ücreti gibi cezalar 30 tl gibi gerçek hayat mantığı ile ayarlanmış iken park cezasının 2000TL olması ne kadar doğru?

5. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    617
    Size hatalı parktan 2000 tl ceza yazan trafik varsa da admin çağırın biz gerekeni yapalım.

6. Kampé

Kampé DJ Dikkat.Rest İn İsot.R.İ.İ
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    bazıları rol yapmak için para kasmak için trafk polısıne geçiyolar

7. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    Önceki Ceza Swapde Cezalar belirliydi hız sınırı aşımı 208 tl şerit ihlali 208 falandı galiba ancak yeni swap de belirli olmadığı için kafasına göre yazıyorlar.Yazdıkları cezalardan bir miktar prim alıyorlar ve buda para kazanmak için daha yüksek yazmalarına sebep oluyor.

Önceki ceza swapdeki gibi kural ihlallerinin cezaları belirlene bilir.
    Trafik Polislerin Aldığı Prim düşürüle bilir.

Trafik polisi zevkli bir rol zaman zaman bende geçiyorum.Ancak trafik polisi olan arkadaşlar bazı şeyleri unutuyor.Sireni Açık olan bir devlet aracını çevirmeye sokmak saçma bir harekettir.Polis aracına sıkanlar zaten FailRP yapıyor Uyarılıyor ve bir daha yaparsa gerekli işlem uygulanıyor.

Tolga Felix ve Emre Polis bunu beğendi.
  8. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Benim kendi düşüncem arkadaşlar kendilerini kaçırıyorlar baskındaki polisin arabasına hatalı parktan cezamı yazan dersin başkan konvoyuna ceza yazanmı dersin +1

9. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Sana katılıyorum. Bugün 1klik bir ceza aldım. Ben 12 saat server de oluyorum sırf exp kasmak için, arada geçip Kafe sahibi falan yaparsam 200-300 TL giriyor cebime. Onun dışında ben 12 saate 1k ya var yada yok. Üstelik bazı trafik polisleri gerçekten çok gaddar davranıyor. Sanki polis değil de çete gibi. Uyarı vermeden direkt öldüren de bu duruma en büyük örnek.

Emre Polis bunu beğendi.
  10. Tolga Felix

Tolga Felix -Geri Öldü-
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    270
    Trafik polisleri yok işini yapacak diye devlet aracına ceza yazıyor şaka gibi yav sen şu koca devlette küçücük bir trafik polisisin senin ne haddine amirin, polisin, hakimin, itfaiyenin, ambulansın resmi aracına ceza yazacak mektebe ulaştığını sanıyorsun gidip 1-2k ceza kitliyorsun her şeye Batuhan abi şu devletin aracına ehliyet sorma olayını kaldırmalı aşırı saçma bir tarafta polisler çatışmada geberiyor, destek kuvvet yardıma siren sesiyle, ELS'lerle gelirken trafik polisi çat pat soru soruyor hız sınır ihlali diyor diyorda diyor polisi, ambulansı oyalıyor çeteler çatır çatır para basıp isyan yapıyor.