Tefeci Hakkında Önerim.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda JuzzPurpleLoe tarafından 23 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. JuzzPurpleLoe

JuzzPurpleLoe Sans My BABY!
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Tefecilerin Çok Az Raid Attığını Görüyorum. Haklılar Aslında Dükkan Raid Attıklarında Polis Veya Dükkan Sahibinin Silah Çekip Seni Vurduğu Zaman Ve TMP'nin Boncuk Attığını Varsayarsak Sonuç : GEBERDİN
    Yani Demek İstediğim Tefecilerin En Az Ump Alması Önerdiğim:Mp5

NOT: Para Verip Alsana Diyenler İçin: Çok Saçma Bir Mantık Yürütüyorum TETİKÇİNİN AWP'Sİ VAR MORUK

2. Undyne

Undyne Dead Profile
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    72
    oha tefeci raid mi atıyor okadar ot basıyolarki haraç kestiklerini raid attıklarını görmedim

3. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Tmp esnafa maddi manevi hasar vermek için sayılır.
    Ayrıca ondan önce davranıp öldürebilirsin , nerdeyese tefeci iken dükkan raidlerde hep başarılı oldum.

4. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Nedense Ben Cebimden Birşey Çıkardığımda Adam Prop Arkasına Veya 15 Milyon Öteye Kaçıyor Veya PD Ye Yakın Olduğumuzdan Dolayı Tek Mermide 10 Tane Polis Kapımızın Önünde Usp-s Le -45 -45 Vuruyor Tefeciye USP Verseler Razıyım Ama TMP Bence Güçsüz Kalıyor

5. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Medya Takımı Lideri

Alınan Beğeniler:
    619
    Dükkan raidlemeninde eski anlamı kalmadı ki, şimdi değerli kutular 1li çıkıyor, yani raidden elde edilen şeyler bi kaç kutu fizik tool v.s

6. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    Kazanç Sağlamak İçin Raid Atmıyorum Ben Eğlence Olsun Diye Atıyorum Dediğim Gibi Kazanç İstesem Ot Basarım Fizik Tooldan 10 Tane Alabilirim. Eğlence İçin Bi Atalım Diyorum Kuzenle Giriyoruz Raid Atalım Diyoruz Adam Prop Arkası Saklanmış Silah Çekiyor Veya Polis Çağrıyor Sonuç : qweqweqwewqeqweq.PNG

7. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Dostum sakin ol oyun bu sonuçta bir daha ki raid'de başarılı olursun , kasma kendini eğlenmene bak .Oda esnaf sonuçta kendini koruması için silah alıcak ama esnaflar sadece tabanca ve pompalı tüfek kullanabilir. UMP ile öldüysen admin çağırabilirdin.

8. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    İsyan Çıkardığımımı Zannedion. Sadece Bir Öneri Verdim.. :D Ben Dedimki Tefecilerin En Az Bi UMP Alması Gerekiyor. Kastığım Birşey Mi Var Benim İstediğim TMP nin gücsüz kaldığı İçin Silahının Güçlendirilmesi.

9. Dizzy

Dizzy Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    24
    Bence Tmp Susturuculu ve sesiz bir silah oldu için ajana verilebilir vee tefeciyede ump olursa güzel olur

10. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Sen tefecisin hangi silah lazım sana?Rol için biraz harcama yap.

11. JuzzPurpleLoe

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    O Tartışılır Ama Tmp yi neden veriyorlar kimse kullanmıyor ve o yüzden ot basıp paralırını çıkartıyorlar. MP5 Verilsede Tefeci Ot Basmaktan Başka Rol Yapabilsin. Eğer Fazla Paran Varsa ak çekip oynarsın Benim Oyun İçi O kadar param yok malesef ve zaten ak çeksemde tmp bende ne duruyor onun yerine mp5 verilse daha zevkli bir oyun yaşayacağımı düşünüyorum

12. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Silah silahtır gerçekçi düşünülmeli.O da tehdit aracı.