Sürekli şikayet

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda Ayborajj tarafından 1 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Bazı oyuncular ne olursa olsun şikayet ediyor. İstedikleri olmayınca şikayet, istedikleri olunca yine şikayet, adminlerle ilgili şikayet,oyuncularla ilgili şikayet. Her gün farklı bir konuda şikayet edip duruyorlar. Sigara istediler geldi şikayet içki istediler geldi şikayet buldozer üstediler geldi şikayet. Üstadlara sabır diliyorum. Ben bile her gün farklı bir konuda şikayet görmekten bıktım.

Lovegarden ve Yuzi bunu beğendi.
  2. Yuzi

Yuzi Yusuf Ziya
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    120
    Aynen öyle!

Ayborajj bunu beğendi.
  3. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Sigara can verdikçe eski RP yok oluyor,Kim buldozerden şikayetçi.Daha yaygın kullanım bile yok.İsteyen rakı alsın zaten para basıyor 250 can yapsın bir zahmet.

4. 1. Sigara gelmesini sürekli siz istiyordunuz.
    2. İlk geldiğinde herkes şikayet ediyordu sen sadece forumu düşünüyorsun ayrıca bu da sürekli istenilen bir şey.
    3. Sigarada can basması olmaz ama rakı olur diyorsun.
    4. Rakı ilk geldiğinde can basmasıyla ilgili şikayet ediyordunuz. Onun yerine can götürmesi vb. şeylerin olması gerektiği hakkında söylenip duruyordunuz ki sigara için aynı şeyleri söylüyordunuz.

Lovegarden bunu beğendi.
  5. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Can basmasını ben istemedim.Çok şaçma
    Sen sadece forumu düşünüyorsundan kastın ne
    Demiyorum uydurma bak orda rakı can versin demişmiyim.Rakı geldiğinde de can veriyordu.İsteyen içsin madem böyle.
    Rp gerçekçilik istiyoruz.

6.  
    Lovegarden bunu beğendi.
  7. Oyuna bunlar geldiğinde millet “Düşünsene sokakta bunlar yüricek” gibi şeyker söylüyordu.
    Madem bu kadar kötü bir sunucu neden başka bir yerde oyna mıyorsunuz ? Her gün farklı bir şeyden şikayet edip duruyorsunuz.

Lovegarden bunu beğendi.
  8. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    ?

9. Her gün farklı bir şeyden şikayet edip duruyorsunuz diyorum. Forjmda her gün farklı bir konuda şikayet ama şikayet ettiğiniz şeylerin gelmesini siz istediniz diyorum.

Lovegarden bunu beğendi.
  10. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Mesela alkol ve sigaranın gelmesini çok istedim.Ama işe bak ki sigara ve alkolün can veya zırh basıyor ve bunu ben akıl etmedim.Tabiki de bu konuyu foruma yazarım.Çünkü hiç gerçekçi değil.Just uzun zamandır bakamıyor ve bize kendi görüşünü yazamıyor.Sonucunda bu konuyla ilgili şikayetler artıyor.Bunlar bizim fikir önerilerimiz kimse oyunu kötülüğü için değil iyiliği için çalışıyor.Bunlar şikayet değil fikir alışverişi bir nebze.