Steam Özel Konuşma

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda fearly tarafından 17 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. fearly

fearly Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Merhaba Kurucular,Adminler Ben Size Şunu Söylemek İstiyorum Arkadaşlarımızla Steamin Özelinden küfür ediyorsak bunu oyunda geçerli olarak ban atma sayıyormusunuz acaba Umarım Saymıyorsunuzdur Cunku Bir Kişi Biz Aramızda Küfürleşiyoruz diyelim ama serverde felan küfretmeyiz yaani bu ban sayılıyormu aramızda Özel Olarak konuşulmuş bişey mi diyoruz yani ban yemiyoruz ?

2. fearly

fearly Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Yani Demek İstedigim Arkadaşla Beraber Özelden Küfür Ettim Ben Mesela Bu Arkadaş Bana Sinirlendi pcsine ss aldı ilkten sonra Size Atsa Ban Atıyormusunuz Atmıyormusunuz ??

3. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    188
    Steam Dışı Bir Oyuncuyla Küfürlü Atışma Oluyorsa Ban Yemezsin Ancak Bu Hakaretleri Admine Veya Üst Yetkili Birisine Küfür Edersen Ban Yersin

4. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Oyun da olan bir sebepten dolayı Steam da küfür ederse, ve SS alıp admine atarsa ceza alıyor.
    Kişisel Küfür İçin Diyorum. Bana birisi mesela etmişti ailevi küfür, onun için ceza alacaktı 1 hafta. Eğer değişmedi ise alıyor.

5. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Server dışında edilen küfür serverle ilgisi olsa sıkıntı çıkarmaz.

6. Arda Zenci

Arda Zenci Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Kurallarda "server disinda yasanan bir olaydan server suclu degildir" tarzi bir sey hatirliyorum (eger yanlis hatirlamiyorsam)