Spawn Hakkında (Herkes Okusun)

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Malatyalı tarafından 11 Ara 2017 tarihinde açılan konu

?

Spawn Değiştirilsin mi ?

1. Evet

16 oy
    76.2%
  2. Hayır

5 oy
    23.8%
  1. Malatyalı

Malatyalı Turgut
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Arkadaşlar evocityde spawn açısından daha iyidi meydan açısından toplanma açısından,bir önceki map'de ise dükkan kurduğumuzda herkes iç içeydi rol açısından daha iyidi. şimdi de spawnı AVM''nin banka dibinde veya Araba satıcısının oraya taşısak nasıl olur? burdaki amaç insanların bir yerde doğduğunda bir yerde olması dükkan açtığınızda daha çok kişiyi görmesi , herkes bi yere ayrılacağını en azından bir yerde daha meydan tarzı gibi yerde olması rol açısından daha iyi olur ne dersiniz ?

2. alleinwolf

alleinwolf xF Master
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    60
    Evet. veriyorum

Malatyalı bunu beğendi.
  3. Kuroko John

Kuroko John Kuroko John :=)
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    24
    Katılıyorum.Bir de Özel Harekat Polisi'nin doğma noktası karakol olarak ayarlanmalı diye düşünüyorum.

4. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    471
    Galerinin yanindaki Ticari araç NPC nin yani rahat.Oraya kurulursa iyi olur.

5. Dex05

Dex05 Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    10
    Sv gelemiyorum ama benimde bi tuzum olsun

6. Thor Odinson

Thor Odinson Ay Magması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Dostum sen oyuncular ile iç içe girmeyi düşünüyorsun da olay oyuncularda spawn pozisyonunda değil. 30 kişi olsa 15'i illegal oluyor mesleklerin dolduğunu düşünürsek. Ama dediğin gibi bazı mesleklerin spawn pozisyonunda düzenleme yapılmalı.

7. Malatyalı

Malatyalı Turgut
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    İç içe girmek değil rol oluşması, sen diğer mapde yoktun galiba? dükkan açınca herkes görüyordu şimdi doğdugun yerin karşısında açacak bir dükkan görüyormusun? spawnı daha meydan tarzı gibi bi yere alırsak rol açısından daha iyi olacak. çoğunluk evet derse değiştirilcek.

8. Thor Odinson

Thor Odinson Ay Magması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Yalnız saçma konuşuyorsun. Spawndan ilerlesen bile dükkanlar gözükmeye başlıyor zaten. Milletin işi araba alıp dolaşmak sadece. Spawn noktasını değiştirsen bir şey değişmeyecek ki?

9. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    Avm'de doğsunlar Avm'ye dükkan kuran bir kişi AFK yüzünden istediği probu koyamasın mantıksız

FexioN bunu beğendi.
  10. FexioN

FexioN Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Spawn Noktasının Yeri Bence Gayet İyi Sunucuda Başka Koyulacak Uygun Yer Yok Hadi Spawn Oldun Nasıl Afk Ların Önüne Geçeceksin O Kadar Büyük Alan Yok Haritada Şehir İçinde Ama Dediğin Gibi Polislerin Yeri Değiştirile Bilir

11. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    870
    AVM mantıklı geldi açıkcası.

12. FexioN

FexioN Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    28
    Fakat Avm De Spawn Olup En Az 8 Kişinin Yolu Kapatıp Afk Bırakması Sıkıntı Olacak Özelliklede Adı Lazım Değil @eXdenyTR :D
    Birde Steamdan Yazdığıma Bakarmısınız @Just

13. parsoberg

parsoberg Ay Tutulması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    62
    Ben katılıyom oyun mafya geçip printer basmaktan ibaret deil bazıları böle görüyor oyunu. Bence dükkanlar azaltılmalı ama spawna yerleşim alanlarına yakın olmalı pratik olmalı. çok güzel olur burdaki tüm arkadaşların görüşüne saygı duyuyorum ve kendi görüşümü sunuyorum.