Sorunlu İnsanlar Ve Para Kazanmak Fazla Zor

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu' forumunda ardacem tarafından 13 May 2019 tarihinde açılan konu

1. ardacem

ardacem Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Başta İlk Olarak İnsanlardan Başliyim Ben Bu Oyunu 2014 te Aldim Ve İlk Modlu Sunucularda Moonu Keşfettim Troll İnsanlar YOKTU OLSADA LAF ANLİYORLARDİ RP DAHA GÜZELDİ Şimdi Gelelim Bu Güne Garrys Mod Hafta Sonu Terkar İndiriyim Dedim İndirdim Baktim Moon Gaza Geldim Falan Girdim Oyuna Herşeyde Seviye Var Sorun Yok Ama XP İçin Oynamak Gerekiyor Ama Ben Ögrenciyim Zamanimin Bi Kismini Eglenmek İçin Girdigim Bi Serverda Çete Üyesi Olmak İçin 2 Günümü Verdim İşssiz Olarak BOŞ BOŞ DOLAŞTİM Ve Oyuna Başladigimdan Beri Sadece 4k Para Kastim POLİS BASKİNLARİ RP YANLİŞ YAPAN İNSANLAR YÜZÜNDEN BEN BUNLARDAN ŞİKAYETÇİYİM BİRAZ DAHA EASY OLMALİ :D

custom_html_banner1
  2. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    Forum Yetkilisi [DarkRP] Kıdemli Yönetici [Fun] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    496
    Sunucuda oynayan neredeyse herkes okuluyla meşgul zaten, fakat sürekli olarak 2x exp gibi etkinlikler yapılıyor şuan da olduğu gibi (4X Aktif)
    upload_2019-5-13_21-0-46.png
    Kural ihlali yapan birisi olduğunda reporttan bir yetkilinin rolü izlemesini isteyebilirsin, rol bitince de yetkili çağırıp derdini anlatabilirsin.

Tolga Felix bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  3. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    617
    Kerem konuyu güzel şekilde açıklamış zaten. Bu tarz durumlarda yetkililer ile görüşüp olayı çözebileceğini biliyorsun. Ek olarak XP sisteminin sizin verdiğiniz emeğin farkı olsun diye sunucuda bulunduğunu biliyorsundur. Her gün çete üyesi oynayan birisiyle 10dkdır o mesleği yapan birisinin kesinlikle bir farkı olmalı. Ha 2 saat çete üyesi olmaya harcamışsın ya işte orda sunucuyu öğreniyorsun pasif rol yapıyorsun ortama alışıyorsun. Sonuçta dolunay'ı 5 seviyedeyken giydirmiyorlar :)

Tolga Felix ve AnesThesia bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. Tolga Felix

Tolga Felix Senatör Adayı 2019
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    203
    Batuhan abi hazır konu buraya gelmişken madem eşkiya 1. seviyeler 3 makine çıkarabiliyor ben niye çete 6 kastım bizim emeğimiz çöpe gitmiş olmuyor mu?

custom_html_banner1
  5. AyboraJewel

AyboraJewel Ay Magması
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    82
    Eşkiya olmak için çete kasman lazım zaten ?

custom_html_banner1
  6. Tolga Felix

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    203
    Eşkiya olmak için çete 5 gerektiriyor ve bu zor bir şey değil ama ben çete 6 için sırf 1m+ xp kastım haftalarca aylarca ama adam 5 olup hemen 3 tane makine çıkartabiliyor ne anladım ben bu işten.

custom_html_banner1
  7. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Forum & Discord Yetkilisi [DarkRP] Kıdemli Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    102
    custom_html_banner1
  8. glozzX

glozzX Ay Efsanesi
    [DarkRP] Kıdemli Yönetici [Fun] Yönetici Destekçi

Alınan Beğeniler:
    119
    Çetede ek olarak yapılabilecek para kazanma yolları var, banka soygunu, mug, carjack gibi ve çete üyesi 5 olmak çok kolay bir iş değil.

custom_html_banner1
  9. Tolga Felix

Destekçi

Alınan Beğeniler:
    203
    Çete 5 olmak kolay değilse 6 hiç değildir zaten çete 4 ve 5in toplam xp'si 6. seviye xpsi civarı ediyor zaten, diğer yollardan isteyen istediği şekilde para kazanabilir ama insanlar 6 olmak için çok zaman harcadı şimdi ise kimse 6 olmak için çaba göstermiyor millet 5 olayımda eşkiya geçeyim hem beleş silahlarla koşa koşa çatışayım hem makine ile xp, para kasayım derdinde

custom_html_banner1