Sohbet'e Büyük Kolaylık

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Luthiren tarafından 20 Kas 2018 tarihinde açılan konu

1. Luthiren

Luthiren Luthiren
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Öncelikle merhaba,

Sizinle bir kolaylık olmasını istediğim şeyi paylaşarak herkesin görüşünü merak ettim ve öğrenmek istedim.
    Hepiniz biliyorsunuz ki chate bir şey yazmak için mesela ooc den yazmak için /ooc veya /a kullanılıyor her seferinde bunları yazacağımıza sohbet yerinin bir köşesine butonlar eklenebilir; Mesela ooc butonu, admin chat butonu, advert butonu gibi bir kaç buton eklenip kolaylık sağlanabilir, mesela ooc butonuna basınca bir daha başka butona basmadığımız sürece hep ooc den yazsa bence herkes için büyük kolaylık olur.

Arda Ozdemir bunu beğendi.
  2. Arda Ozdemir

Arda Ozdemir Ay Katili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    164
    Kodlanabilir ustadlsr tarafından diye düşünüyorum

Luthiren bunu beğendi.
  3. Açıkçası biraz gereksiz geldi bana böyle bi sistem ama OOC dışındakiler için işe yarar aslında. OOC için "//" yazmak çok da zor değil.

Luthiren bunu beğendi.
  4. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bencede gereksiz ama her açtığımızda başında " / " işareti bulunan bir chat güzel olur.

Luthiren bunu beğendi.
  5. Luthiren

Luthiren Luthiren
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Vakit ayırıp yorum yaparak görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim.

SeanHoca ve Bob bunu beğendi.
  6. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Oyuncu konsoldan hazır hale geitirp "up" tuşuyla hazır advert veya ooc yazılır.

7. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    oocde yazmak için "//" yaza bilirsin. Böyle bişiy eklenirse insanlar ikide bir OOC chattan spam yaparlar . Admin geldiginde unuttum çıkarmayı derler . OOC chatta karmaşa yaranır . Bence şuanki chat iyi