Server Hakkında Fikirler

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Vuenx tarafından 8 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    629
    Birden aklıma geldi olması zor ama ben yinede kısaca anlatıyım.
    Biliyorsunuz tutuklanan adamlar direkt hakimin karşısına çıkartılıyor orada yargılanıyor.Bence bir sorgu odası gibi bir yer yapılmalı ilk önce orada ifadesi aldıktan sonra''sorulacak sorular kiminle iş birliği yapıyorsun sana kim yardımcı oluyor başkanınız kim söylersen suçun hafifler vb'' suçlu olduğu tespit edilir kanıtlanır yada zaten suç üstü yakalanmışsa hakimin karşısına çıkartılır.

2. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    Supervisor

Alınan Beğeniler:
    557
    İyi Fikir Biz Gazozcu Nuri İle Adamları Tutuklayıp Bir Köşeye Çekmiştik Ve Onlarda Bize Bir İsim Vermişti Güzel Bir RP Dönmüştü Hakime Götürünce Sürekli Savunman Varmı Dan Başka RP Dönmüyor.
    +1

Flaxy, Cazcez ve Vuenx bunu beğendi.
  3. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Aynen.

4. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Günde En Az +10 Adam Yakalıyoruz, Adama Laf Söylemeye Gelmiyor. Hemen Kurtulmak İçin Yok İşte ''Hadi At İçeri" veya Sırf Uyusturucu, İtemleri Gitmesin Diye Gereksiz Admin Çağırıp, Sonun da Hapishaneye Atıyoruz. Neredeyse Kimse Doğru Düzgün Rol Çevirmiyor.
    Adam Hapis'e Gireyim, Çıkayım da Uyuşturucu Üretmeye Devam Edeyim Diyor. Umrunda Değil Rol Yapmak..
    Maalesef Sorgu Odası Eklenirse Daha Fazla Adminlere İş Çıkar. HardRP Yapan Olur mu Bilemiyorum.

5. Lexis

Lexis ABİ 1. OLMAM GEREK @Dante @Sakura @ExdenyTr @just
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    ya kardeşim ordada çok cıviyorlar herkes odaya gelmeye çalisir

6. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Ya haklısında o insanlar yüzünden ben rpmden olmak istemiyorum işte dahada kaliteli rp yapılmasını istiyorum.

7. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Cıvıtanları bekletme hakkı gibi birşey olsa iyi olur mesela adam zorunlu rp yapar.

8. Lexis

Lexis ABİ 1. OLMAM GEREK @Dante @Sakura @ExdenyTr @just
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    ya rp yapwmiyoruzki adama kelepce taktigimiz an admin diye bagriyolarlwr rolu boluyorlar ya

9. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Polisler baskından baskına koşuyor sorguyla uraşamaz aynı şekilde sivillerde rahatsız olur eğer sivillerin rahatsız olması göze alınacaksa ona özel meslek getirilebilir veya meslek slotu arttırılabilir ama meslek getirilmesi daha iyi olur

10. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Haklı olabilirsin.

11. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    aynen buna çare artık bulmalılar adamı tutuklamaya çalısıyorum haksız olduğu halde tutuklayamazsın admin çağırıyorum diyor

12. Taha

Taha Silim Şeydi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Arkadaşlar bu sorgu odasını yapıp yapmamak sizin elinizde yetkililerden sizin için tasarlanmış bir oda beklemeyin.Polis dolabından physıcs gun ve toolgun alarak pd binasında boş olan odaya sorgu odası yapabilirsiniz ki bende öyle yapmıştım.Adamın sorgusunu alır hakime teslim edersiniz.Bunu yapıp yapmamak sizin elinizde.

13. JuzzPurpleLoe

JuzzPurpleLoe Sans My BABY!
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    19
    adam söylemiyorum derse nabıcaksınız?? ki zaten herkes böyle diyecek sonra mahkemede 480 saniye yiyecek cezası arttırılmaz ki zaten adam polisle uğraşıyor polis alıyor bunu mahkemeye götürüyor 480 saniye yiyor.Çok gereksiz bir rp olur bence.

14. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Bunun herhangi bir yer olmasına gerek yokki.Bu kişinin kendi rol tecrübelerine kalmış bir şey.Bu adamı kilit yapmanız gerek :D
    Çapraz sorgu esnasında bir soruyu sorduktan sonra farklı bir soru sorup kişiyi itiraf veya söylemesine sebep olabilirsiniz.

Rol olmasını isteyen arkadaşlar olucak elbette.Bu konuya ters yönden bakıyorsun.

15. Daha önce bir çete üyesini yakaladım ve sorguladım.
    Bu aleti nerden bulduğunu sorduğumda reisinin verdiğini söyledi. ( atm hack )
    Reisinin kim olduğunu sorduğumda söylemedi ben de söylediği taktirde en az cezayı almasını sağlicağımı söyledim.
    Kabul etti.
    Reisinin ismini verdi wanted çıkardık ve alıcapı cezadan daha az ceza verdik.
    Rol döndürmek isterseniz sizi tutan yok yeterki karşıdaki de sizinle aynı niyette olsun ve polis olduğunuzda karşıdakini kelepçeleyip hiçbirşey söylemeden mahkemeye bırakıp koşa koşa başka baskınlara gitmeyin. Hakime ifadenizi verin, illa baskın atıcaksanız olayı gören 1 kişi tanık olarak kalsın mahkemede.

16. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Aslında işte bizi tutan var adamı tutukluyorsun adam direkt şunu diyor içeri atta devam ediyim uyuşturucu basmaya ama bu sorgu odası gibi vb işte herneyse benzeri birşey olursa daha iyi olur diye düşünüyorum

17. Mape de değişiklik olmaz ayrıca sorgu rp si için sprgu odası olması gerekmiyor.

18. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    629
    Fikir sunuyoruz zaten sıkıntı yok :D

19. Yok birşey demedim mape değiştirmenin zor olduğunu söylemişti Batuhan abi. Bu tür ufak şeyler için değmez yani ayrıca Batuhan abi amerika da destekçi paralarını yediği için () sunucuyla ilgilenemiyoru o yüzden sorgu odasını unut.