SeriusRP yazisi

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda NeverForget12 tarafından 30 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. NeverForget12

NeverForget12 Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Serverin başındaki (SeriusRP)yazısı kaldırılmalı bizde serious rp sanip allahin low rpcileriyle rol yapmaya çalışıyoruz :D

Synerth bunu beğendi.
  2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Herkes oyuna çok iyi bir şekilde başlamıyor.İlk başladığın günü hatırla.İlk yaptığın rolü.Elbet öğrenicekler.Bunu daha önce dedim fakat kaldırılmadı.İlla diyorsan "böyle rolmü olur len mqu" istersen oynama.Açıkçası ben oynamıyorum.Kişiye kalmış bir şey.

3. ilk rolum yapı marketi uğrasa uğrasa bi market yapmıstım arkadaslarla 3 kisi dükkanda cok güzele para olduğunu öğrendim marketcilerde zaten build yapmayı ben moon gaming de öğrendim böle güzel bir yan.

4. İlk yaptığım rol bundan önceki haritada inşşatın kapısından polislere içeri girin diye kışkırtıp vurmaktı.. O zamanlar ne zevk alırdım 1 tabanca almak için para basar sonra polisler gelsib diye nöbet tutardım.

Lovegarden bunu beğendi.
  5. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    İlk rolümde dilsiz rolü yapan adamın annesine küfür ettim (test amaçlı , belki karşılık verir diye).Sonra Bahadır Acar beni yanına çekti ve 10 saniye sonra şu şekilde permalandım;Reason:Anneye küfür yasak orospu çocuğuuu ....

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.