SAĞLAM FİKİRLER

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 15 May 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Bana göre illegal uyuşturucu basarken çok rol olmuyor.En azından gerçekçilik katalım.Zorlaştıralım.
    Bulundukları ortamdan başlayalım.
    • Küçük-Büyük baselere az-çok demeden akıllıca yerleşiyorlar.Ve bu çok sıkıntı.Umarız Buldozer buna çare olur
    • Baselerin içi Q menü için uygun değil.Bence faading door kaldırılmalı çünkü kullanmayı bilmiyorlar.Polisler içinde sıkıntılı oluyor.
    Baseler için Build kuralları güncellenmeli.
    -----------------
    Sırada uyuşturucu malzemesi:
    • Uyuşturucu malzemeleride şehir içinde dolaşan bir "npc" ya da yeni bir illegal "meslek" tarafında satılabilir.(meslek daha mantıklı)
    • Sulama toprak saksı tarzı şeyler botanikte(Legal meslek)uyuşturucu tohumu ve lamba gibi şeylerde farklı bir şeyde olabilir.Saksı fazla sıkıntı o F4'den çıkartılsın.
    • Uyuşturucu daha fazla işlenip satılabilir.Esrar ne de olsa hapı da var sigarasıda tozu da.
    Neden böyle düşündüm.Al çantayı 20 tane git sat oh mis.Buna inat sistem zorlaştırılmalı.F4 artık çok saçma geliyor.Keşke F4 den Doritos çıkardığımız zamanlar olsa.
    -----------------
    İllegal Meslekler:
    • Her mesleğin uyuşturucu basması çok saçma.Ne söyleyeyim bir kez kaçakçılıktan falan girsin hep uyuşturucu,cinayet.Kaçakçı tarzı bir meslek gelebilir.Silah parçası toplayarak evinde birleştiriyorsun ve kaçak keleş satıyorsun.Dediğim gibi her illegal sınıfı uyuşturucu ya da para basmamalı mafya kaçakçılık yapabilir.
    • Raid ve Mug'a illegallerde yapan yok bunlara geri dönüş yapılmalı.Bazı meslekler seviyeyi hak ediyor bunu da belirteyim.Belki rol yapan bir Lider raid atar.Son raidimi bundan önceki Haritada yedim siz düşünün.

Lütfen buraya yorum yapan herkes sevmediği neresiyse yanıtlayıp fikirlerini yazsınlar.Olmamış tarzı şeyler sadece tartışmaya dönüşüyor.

2. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Uyuşturucu ve illegal meslekler hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.Değerlendirilmeli.

Bob bunu beğendi.
  3. Bahadir Acar

Bahadir Acar Im already broken.
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    106
    :(

Bob bunu beğendi.
  4. Bazı insanlar fading dooru kullanamıyor diye bizdemi mağdur kalacağız?

5. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Her illegal mesleğin uyuşturucu basması saçma aslında.Ayarlanmı bu.
    Kaçakçı silahlarına gelirsek yapılırsa az hasarlı şekilde yapılmalı.
    Ayrıca botanik malzemelerinden dediğin gibi olabilir fakat her zaman malesef esnaf geçen yok.
    Bana en son karlı haritada yapılmıştı.
    Build kuralları yeniden düzenlenmeli.

Bob bunu beğendi.
  6. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Şimdiki "RP" nesline hoş geldin!