Rol Fikirleri 2

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Üye silindi 61 tarafından 30 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. 1) Bisikletlere yeni modifiyeler gelse hos olur. Ama söyle birsey var bisikletler kar tabakasından kaldırıma vs cıkamıyor ikidebir carpıp carpıp duruyorsun kar tabakası bence artık gitmeli.

2) Perma evlerle birlikte bence meth pisirmek icin farklı yerlerde gelsin atıyorum illegal mesleklerde karavan,meth arabası, Umutun fikriyle aynı gibi ama daha farklı karavanda meth pisirirken polis gelirse kacabilirsiniz ve buda rahatlık sağlar cünkü meth ses cıkartmadığı icin polisler her evi suclu yada sucsuz aramak zorunda kalıyor meth sadece kendi eviniz veya karavanda basılırsa polislere daha rahat olur.Evlerde pisirirken ise yeni bir eklenti olarak evin bacasında methi ısıtman gerekiyo bitirmeden önce yada ocaktan cıkan dumanlar artırılır ve evin bacasından duman cıkar.

3) Evcil hayvanlar gelebilir ama bundan pek umutlu değilim.Sahiplerini fln korusunlar.

4) Meth pisirmede biliyosunuz ki bazı esyalar var ve bunları sadece tariflerden öğrenip yada sallayarak tuturuyosunuz soğutucu dolap gelirse meth malzemeleri o dolaba koyulsun böylecek sıcaktan bozulmasın.

2. Chefran

Chefran Moon God
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    Öncelikle önerilerin için teşekkürler, şimdi sana şöyle cevap vereyim;

1. Şimdi, kar tabakası zaten sunucuya sonsuza dek eklenmedi, yılbaşından sonra bir hafta gibi bir süre daha kalıp büyük ihtimalle kaldırılır. Ayrıca bisiklet sorunu ile ilgili olarak eXdenyTR ilgilenir.

2. Bu öneri benimde hoşuma gitti ama Meth şuanda zaten fazlasıyla yere sahip, yani güzel bir öneri olsa da o kadar ön planda olur mu, tartışılır.

3. Buda aynı şekilde güzel bir öneri ama evcil hayvan'ı bile kendine alet edip troll yapacaklar olabilir. Örnek veriyorum birine kendine zarar verdirtir, adamın canını yakar. Buda hem oyuncuları rahatsız eder hemde yetkililer için çok daha büyük uğraş getirir. Sadece süs için durmaları da fazla güzel durmuyor.

4. Bu önerin eğer oyuna geçirilse uyuşturucu yapmak aşırı bir şekilde kolaylaşır, Meth yapmanın sırrı acele etmekte ve sabırlı olmakta. Yani bu önerin bir şekilde bu dengeyi kaldırıyor.

Ben sana kendi fikirlerimce cevap verdim, gerisini Üstad'lar halleder artık. İyi Oyunlar :)

3. @BaranVrlk son fikrim söyle meth malzemeleri beklerken bozulmaya baslasın ki soğutucu dolapda soğutulsun böylecek bozulmasın yine aynı sistem ama malzeme bozulması olsun böyle düsün

4. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    870
    1.Önerin zaten listede.Yeni tekerler yeni koltuklar vs eklenecek her türlü.
    2.Önerin zor.Şehir o kadar büyük bir şehir değil.Perma ev gelicek zaten oturun evde yapıverin.
    3.Önerin evcil hayvan işini moonshop'ta omuza papağan kafaya civciv vs gibi yapmayı planlıyorum.
    4.Önerin Şuan sistem yerinde.Eklenicek tek şey yeni tarifler(yeni uyuşturucular) ek olarak uyuşturucuyu direk bir satıcıya satmak e basmaktansa.

5. D1ABLO

D1ABLO patateş
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    218
    Köpek vardı direk meslek olarak son seviyesine kadar işsizce kasmıştım bıçak veriyordu konuşması yasakti tabiki sahipleniliyordu çocuk gibi

6. @Just tessekürler ilgilendiğiniz icin.