Psikiyatri RP

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Tahaa tarafından 24 Haz 2018 tarihinde açılan konu

1. Tahaa

Tahaa Ragnar Lothbrock
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    25
    Bugün Tek Başıma Psikiyatri RP Yaptım.Yaşadıklarımı Ve Fotoğrafları Size Paylaşıcam.

Not:Hazel Abla Yapmıştı Ondan Özendim. @Tourmaline

Psikiyatri Merkezimizde Seans Başı Ücret : 50 TL idi.
    Yazılan İlaçlar Bizim Kampanyamızla Bedavaydı.

Psikiyatri Merkezimizin Psikologu Taha Barış.

Psikiyatri Merkezimizin Görüntüleri.

İlk Hastamız Tolga Turan.Kendisi Rüyasında cin gördüğünü uyandıktan sonrada direk siyah varlıklar gördüğünü söyledi.Bizde gerekeni yaptık.1 Hafta sonra ilaçlarımızı kullandıktan sonra düzeldi.

İkinci hastamızın ismini unuttum kusura bakmasın.Kendisi kadınlarla rahat konuşamıyormuş.Çok aşırı çekiniyormuş.Etrafta bir kadın gördüğünde kaçıyormuş.Bu yüzden hiçbir zaman hayatını paylaşacağı eşini bulamamış.Önce kendisini ailesinin cinsiyet ayrımcılığı ile büyütüp büyütmediğini sordum.Cinsiyet ayrımcılığı ile büyütüldüğünü öğrendiğimde ona cevabım şu oldu.Ona tam olarak şöyle dedim :
    -Bayım anladığım kadarıyla cinsiyet ayrımcılığı ile büyütülmüşsünüz.Kadınlar sizin gibi bir insan.Sizden bir farkları yok.Duygularıda sizin gibi.Onlarla düzgün konuşursanız yani farklı birisiymiş gibi konuşmazsanız onlarda sizi erkekler gibi karşılar.Örnek verecek olursak benimle rahat konuşabiliyorsun.Örnek bir erkeğe gidip yanlış bir şekilde yaklaşırsan onlarda seni kötü bir şekilde karşılar.Yani erkekler ile kadınlar arasındaki tek fark fiziksel özellikleridir.Siz kadınlara da normal yaklaşırsanız onlarda sizi normal karşılayacaklardır.Çekinmenize gerek yok.

Üçüncü hastamız Arda Kaan Akar.Kendisi milli istihbaratta çalıştığı için gizli olması gerekiyormuş.Bu yüzden pompalısını kullanma fırsatı bulamamış.Yıllarca içinde bu hissi biriktirmiş.Bir zaman sonra artık canına tak etmiş ve pompalısını elinden indirmez olmuş.Milli istihbarattan uzaklaştırılmış.Bu sorunu bitince tekrar geri katılabilecekmiş.

Bende hastamın ilaçlık bir durumu olmadığını anladım.Ne yapacağımı düşünürken aklıma bir yöntem geldi.Hastama günün belli saatlerinde boş bir alana geçip karpuzlara pompalıyla sıkmasını söyledim.1 hafta sonra bu sorunun üstesinden geldi ve milli istihbaratta tekrar çalışmaya başladı.

Dördüncü hastamız şehrin ünlü bir doktoru.Kendisi üniversite sınavlarına hazırlanıyormuş.Fazla strese giriyormuş.Çok çalışmasına rağmen fazla düşük alacağını düşünüyormuş.Ailesi üzerinde fazla baskı kuruyormuş.Bende direk çözümü buldum.Hastamızın kendine güveni fazlasıyla azdı.Ailesiyle konuştum ve oğullarının çok çalıştığını üzerinde baskı kurmalarının çok yanlış olduğunu bunun ister istemez insanda stres yarattığını söyledim.Hastamıza da kendisine güvenmesini uzun uğraşlar sonucu sağladım.Bizden mutlu bir şekilde ayrıldı.

Beşinci ve son hastamız olan MoonCity Kaymakamı Tilki Selim.Tilki Selim'in Kaymakam olmadan önceki mesleği uyuşturucu yetiştirmeciliği üzerineymiş.Tövbe ettikten sonra bu işi bırakmak istemiş.Halkına daha yararlı olmak için Kaymakam olmak istemiş.Silahını bırakmak onun için çok zormuş.Zorla da olsa silahını bırakmış.Ama hizmetçisi Selim Kaymakam olduktan sonra silahını evde unuttuğunu düşünmüş ve çantasına koymuş.Kısacası silah da Selim beyle Kaymakamlığa gelmiş.Yıllar boyunca silahını bırakamamış ama içinde de silahla adam öldürme isteği büyümüş.Bizde Arda Kaan Akar adlı hastamızda kullandığımız karpuz tekniğini Kaymakam beyde de kullandık.3 Hafta gibi bir süre zarfında Kaymakam silahından sıkıldı ve bıraktı hemde kendi isteğiyle.

Azmin için helal olsun Kaymakam bey.

İyi Günler,İyi RP'Ler.

2. Jughead III

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Güzel olmuş

Tahaa bunu beğendi.
  3. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler: