Polisken başıma gelen olay

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Coston Bordon tarafından 5 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

1. Coston Bordon

Coston Bordon Paratrooper
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Konuyu uzatmayacağım gmod rpde yeniyim daha önce çeşitli oyunlarda rp yapmışlığım var .

Değinmek istediğim konu ise polis olup birisini tutuklamaya kalktığımda adam rolü bırakıp , yok şöyle admine şikayet edicem/çağırıcam (daha admin çağırdıklarını görmedim) yok böyle banlatıcam , video açık vs vs diye tehdit silsilesi atıyor üzerime . Adam ile ooc konuşurken arkadaşı bir anda beliriyor ve kafama sıkıyor ... Sunucuda polislik cidden zor çünkü ne zaman birisini tutuklasan banlanmakla tehdit ediliyorsun ve mafya/çete rollerinde daha rp yapana rastlayamadım ... ( gazozcu nuri diye birisi vardı hakkını yemeyim güzel rp yapıyor )

Açıkladığım konu farklı şekillerse başıma bir kaç kez daha geldi bu durumda ne yapmam gerek ?

2. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Bunun çözüm yolunu 2 ay önce ben de aramıştım ama nafile :d Sakalımız yok ki sözümüz dinlensin.

3. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Bu gün geçtikçe artıyor , serverdan soğuyorum , kafam esiyor arada girip 15 dk durup çıkıyorum onda da ya rol bölünüyor yada canım sıkılıyor.Bu sebeplerden bulduğum en iyi çözüm konsolu açıp "disconnect" komutunu yazmak.Serverdan çıkmak.

4. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Sen Yanlış Yapmadığını Biliyorsan, Hiç Umursama. Zaten Böyle Konuşan Kişilerin Çoğu Küçük Kardeşlerimiz.

5. sakalı olanınmı sözü dinleniyor?

6. Bu bir deyimdir Batın..
    “Küçük olduğum için itibar görmüyorum; sözüme de düşüncelerime de önem verilmiyor.” anlamında bir söz..
    ;);)

7. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    Genelde onu yapanlar tutuklandığı zaman üzerindeki 3-5 uyuşturucu gidecek olan çoluk çocuktur. Takmaya gerek yok haklı tutuklama sebebin varsa admin gelir 5dk o çocuğa dil döker sonra gider rolüne devam edersin. Eğer video kaydın senin varsa ve yalan konuşuyorsa 2 gün ban yer ve 2 günlüğüne sw 1 boş yapandan kurtulur. :)

heiaKim bunu beğendi.
  8. deyim olduğunu bende biliyorum sadece öyle bir laf yapmasına gerek yoktu

9. Taha

Taha Silim Şeydi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Coston a katılıyorum.Gazozcu Nuri dediği kişi adam kral ya adam gibi adam yav adam rol yapıyor yav böyle bir şey yok yav gazozcu nuri üstad olsun +1

10. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Gazozcu nuri fun club açılsın