Polis ve Otistik Hakkında

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Thor tarafından 3 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. Thor

Thor Ay Çekirdeği
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    54
    Herkese merhaba sayın forum üyeleri bugün rol içinde rahatsız olduğum bir durumu ele alacağım.Bilirsiniz polis mesleğine şu son zamanlarda az giriş yapılıyor ve polis oynamak isteyen kişiler genellikle özel harekat geçiyor.Şimdi arada sırada da olsa polis geçen oluyor ve bu polislerin yaptığı rol içler acısı.Adama gidiyoruz rol yapmak amaçlı naber la diyoruz adam sen polise nasıl lan dersin diyerek 480 saniye hapise atıyor bu benim başıma geldiğinden söylüyorum.Yani tamam la veya da lan bunlar kimisine göre argoya girer kimisine göre girmez ama adamla tartışma içerisinde olursun ve lan diye bağırırsın tabikide bu devlet çalışanına hakarete girer fakat yolda yürürken adama naber la dersen onun beyefendi karıştırdınız galiba diyerek role dökmesi gerekir bence.Hadi gittim dedim naber la diye 480 saniye hapis nedir arkadaşım.Yani bu anlattığım meselede beni rahatsız eden şey polisler çok hassas bi naber demeye gelemiyorlar kendilerini dokunulmaz sanıyorlar.He dokunulmaz sanmak demişken otistiklerde aynı şekilde gidiyoruz git burdan diye ikaz veriyoruz havaya bir kaç el ateş ediyoruz ha ondandamı anlamadı gidiyoruz topuğuna sıkıyoruz aha ss aldım admin çağrıyorum otistiğe sıkmazsın aha yedin sen banı oğluma dönüyor olay.Lütfen bu postu okumuş olan polis ve otistik geçmeyi seven arkadaşlar biraz daha dikkatli olalım.

Azerkytia bunu beğendi.
  2. Azerkytia

Azerkytia Çaycı Azerkytia
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Polis geçmeye çalışıyom oyundan atıyor :D

Thor bunu beğendi.
  3. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    Otistik tutuklanmaz kuralına hala inanan var mı ?

4. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Otistik kendini çok üstün görüyor.Rahatsızlık veriyor vuruyosun gitmiyor vururken bişi demiyor ölünce yazıyo altan yapamassın.Bizim mahallede deli bi abimiz var adam kimseye zarar vermez çocuklarla top oynar camide oturur.Kimsede ona birşey yapmaz.

5. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    Cidden bunları takıyor musun ? Seni rahatsız ediyorsa vur gitsin polissen tutukla

6. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    370
    Yapamassın diyor admin çağırıyor sıkılıyorum call atmaktan rp kalmadı.