Polis Özel Harekattaki eksiklik

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda edward tarafından 10 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Bir eksiğimiz daha var ve ben her geçen gün bunları azaltmak için çalışacağım arkadaşlar bir tanesi de şu:
    Polis Özel Harekatta "silah kontrol" yok yani üst arıyoruz evet fakat silahlara bakamıyoruz bir olaydan örnekleyeyim "Baskın alanındayız şahıslar geçiyor o bölgeden ve üstlerini arıyacağız diğer tüm polisler ölmüşler ve sadece pöhler kalmış asayişi sağlıyoruz diyelim adamın üstünü arıyoruz tamam ama silahı olup olmadığını anlayamıyoruz her seferinde normal bir polis mi bekleyelim bence bu bir zaman kaybı bunun için de bir çözüm getirilmelidir benim görüşüm bu ve getirilmesini arz ediyorum :) @eXdenyTR

2. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    188
    Ben Sabah Cep Kontrolü Yaptigimda Adamdaki Ak47 Gözükmüştü silah kontrolu olmamasina ragmen

3. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Alla Alla bende neden gözükmüyor cepte silah mı olur 5 gündür günde 17 saat pöhteyim binlerce üst arıyorum ve bende gözükmüyor adamın silahı var çekiyor üstüme doğrultuyor ama bende gözükmüyor, bence karıştırıyorsun sıkıntı bende olamaz

4. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Adamın cebinde olabilir silah.

5. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Aslında aynen üstünde değil cebinde olabilir doğru diyorsun, peki konu hakkında ne düşünüyorsun iyi bir düşünce mi sence?

6. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Tamam kardeşim anladık, günde 17 saat PÖH oynuyorsun..

7. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    Hani bazen herkes meth basıyor sabah ve arkadaşınla pöh geçip baskına gidersin ama adamın üstünü arayamıyorsun büyük sıkıntı.

8. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Tamam ya eklenecekmiş bu gün veya yarın