Polis Işid Militanı DEĞİLDİR!

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda ImLordOfLies tarafından 27 Nis 2018 tarihinde açılan konu

1. ImLordOfLies

ImLordOfLies High Lord
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    Yeraltında polislerin inip Işid militanı gibi önüne geleni "KOS alanı burası." Diyerek öldürmesi rol olarak biraz saçma değil mi?
    Sonuç olarak sen Polissin vatandaşın güvenliğini sağlamak senin görevin. Belki o adam zorla kaçırıldı? yolunu kaybetti yada makinist yani. Birazcık kanasusamışlık yapmasak nasıl olur?

Myth bunu beğendi.
  2. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Sen yetkili değil miydin?

3. Cydne

Cydne 2007
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    326
    Yetkili sadece Perm verilmedi daha

4. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Mantıklı Bir Şey Gidiyor Vatandaş Gidip m4 alıyor yer altı inip bura kos diyerek milleti tarıyor polisde aynı şekilde yer altınında bir sınırı olsa daha güzel olabilir.

5. Hasanmcaksu

Hasanmcaksu Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    +82738374726 düzgünce RP yapılmasını öldüren en büyük etkenlerden biri

6. Ihım ıhım silah alıp yer altında katliam yaratmak isteyen oyuncular da oluyor polis napsın ıhm ıhm.

Lovegarden bunu beğendi.
  7. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Yer altı saçma mülteci kamp comeback isteriz!!!

8. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Öncelikle! Hitap etiğiniz Bu 'POLİS' Sen evinde rahat uyu diye çalışıyor böyle bir Taffuzda bulunman çok yanlış haddini bil! Bir kere haklı olman bir yana Bazı cümleler kurarken Dikkat et!

9. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Polis hakaret etme len mqu.

oguzkagankaya ve Myth bunu beğendi.
  10. Hasanmcaksu

Hasanmcaksu Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    Sen ne anlatıyorsun dostum? Adamın dediği nerede senin anlattığın şey nerede? Adam normal bir şekilde oyun içi durumdan bahsediyor sen burada gelmişsin neyden bahsediyorsun.

11. Polislerin maaşı bizim vergilerimizle ödeniyo moruq.

Lovegarden bunu beğendi.
  12. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Polis maaş mı alıyo 200 tl tool+fizik 1000 tl neye yetecek acaba :) ?

13. Banane ben ödüyorum sonuçta.

Lovegarden bunu beğendi.
  14. ImLordOfLies

ImLordOfLies High Lord
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    Bir postun altında da kavga etmeseniz keşke...
    neyse Şu durumdan harvbi rahatsızım. Az önce adamlar 4 kişiyi bağlayıp idam mangası gibi taradı.
    Hadi 1 olur 2 olur da peşmerge gibi dalmaları harbiden sinir bozucu bir durum

15. Kavga yok ?_

Lovegarden bunu beğendi.
  16. Ege Ozcetin

Ege Ozcetin Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Şahsen bende sıkıldım yer altından oynamayı bıraktım oyunun amacı kalmadı
    rp bozucular olunca adminleri kandırıyorlar bir türlü yolla geçen savcıydım
    avukatı yok işi gücü yok kaymakamı engelliyor ihlal yapıyor hapise attım diye
    adama 10k verdim....

17. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Hasan bey arkadaş bir POLİS'lere Işid Demiş sizin bana değilde ona karşı tavır tutmanız lazım?.

18. Şu forumdan vatanı kurtarmaya çalışma artık. Oyun içi bir durumdan dolayı foruma konu açıyo sen olayı bambaşka ieykere taşıyorsun. Ahmet gerçek hayattaki polislere bir şey demiyor ha senin gözünde polis rolüne geçen 10,11 yaşındaki çocuklar ile Türk polisi aynı durumdaysa bir şey diyemem.

VatanKurtarıldı.exe

Lovegarden bunu beğendi.
  19. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    Yer altındakiler dur dur dur sen kimsin len mq diyerek rolsüz biçimde herkesi tararsa, polislerde aynı şeyi yapar. Rp yapmak adam öldürmekten yada polisin üstünlüğünü tanımayıp suçları açık açık işlemekten ibaret değildir. Rp ortamında gerçekte olduğu gibi devlet her zaman güçlü ve üstündür suçlar gözden uzak yerlerde işlenmelidir ama hemen öldürmemek kaydı ile, bide şu tipler var yok föşüq polis yok kaymak a* yok kaymak böyle adamla dalga geçiyorlar sonra hapse atınca yada öldürünce adminnnnnn adminnn rdm ehehehehhe :( diye ağlıyorlar şahsen rolü ciddiye almayp silahlarına ve arkasındaki adamlara güvenilerek millete sataşarak rp yapılmaz. Vatandaş devlet görevlilerine hemde devlet memurları vatandaşlara ciddiyet üzerine kurulmuş bir şekilde konuşulmalıdır yazdığım maddeler ((ufacık detaylar bile önemlidir)) uygulanmaz ise Türkiye'nin ister en iyi dark rp swsi ''Moon Rp'' olsun ister başka sw olsun kesinlikle yabancı swlerdeki City Rp gibi olamayacaktır ha bide elinde m4 ile usp ile dolaşan polisler var sanki şehirde sürekli savaşa gidiyorlarmış gibi. Millet yes sir yes sir diye ortada amirini dinlerken bizim bağzı polisler afedersiniz ama ta**ak geçip gülüyor.

#19 Mehmet von Rundstedt, 28 Nis 2018
    Son düzenleme: 28 Nis 2018
    Caros bunu beğendi.
  20. ImLordOfLies

ImLordOfLies High Lord
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    52
    Öncelikle @Myth Oyunda ki polislere diyorum "Işid militanı gibi." Gerçek polislere herhangi bir şekilde hakaret falan yok. Bordo klavyelilik yapmanın bir anlamı yok.

İkinci olarak;
    Mülteci, Mafya, Çete İllegal meslekler. Sonuçta siz mafyanın "Beyefendi, hanımefendi yeraltı tehlikelidir yukarı çıkın." demesini mi beklersiniz yoksa polisin mi?
    Elinde m4 olan polis "Yeraltında infaz edelim." demesi ne derece mantıklı. Adam polis mi yoksa Işid üyesi mi?
    Ortalıkda ÖSO gibi dolaşan polis görmek sinirlerimi bozuyor.

Myth bunu beğendi.