Polis Dolabı eklentiler ve düzenlemeler

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda edward tarafından 10 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Şimdi arkadaşlar polis rolü yapan arkadaşlarım için açıyorum bu öneriyi, bizim polis dolabımız çok kötü silahlar vb. şeyler çok pahalı biz saatlerce uyuşturucu basmıyoruz ki, ben günde 17 saat pöh rolü yapıyorum keskin nişancı rolü yapacağım param yetmiyor iki gün 17 saat oyunda kalmam lazım ki onları alayım hayır normal polisler bir de bizden daha da az maaş alıyor, sonra şu sıkıntı çıkıyor ortaya neden herkes para için rol yapıyor ee ekonomi çökmüş gibi polis dolabı çok pahalı bence düşürülmeli, artı yeni şeyler eklenmeli mesela Can/Zırhı biz de orda fulleyelim doktorlar her zaman geçmiyorlar doktor yokken o dolap açılsın biz de onu kullanalım, pöhler 150 can ve zırh alsınlar parayla ama pahalı olmasın, normal polisler de 100 can ve zırh alsınlar parayla. Dediğim gibi dolaptakiler çok pahalı ve para yetişmiyor çok az para alıyoruz bence o dolaptakiler düşürülmeli acilen buna bir çözüm bulunmalı Özkan Ağabey @eXdenyTR

Eren Kahraman ve FabiaNo bunu beğendi.
  2. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    188
    Mantikli Can Zirh ama silah dolabi iyi gibi

3. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Şimdi kanka olay şu biz hani yarım saatte 500 alıyoruz polisler 300 alıyor 2 gün aralıksız oynamamız lazım en azından şu 52 binlik silahlar düşürülebilir en fazla silah 30 bin olmalı bence biz fakiriz devlet maaşıyla geçiniyoz

4. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    katılmıyorum dostum yanlışı sabah akşam pöh oynayarak yapıyosun ben sabahları baron ile paramı kasıyorum akşamları ise poliste m4 + sigara ile oynuyorum gayetta para yetiyor

5. So Fucking Close

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    sigaraya gelecek olursak illegal mesleklere sigara gökten inmiyor veya meslekten gelen bir eşya değil onlarda para veriyor sen pöhte sadece mermiye para verip oynayabiliyorsun sigarada legal bir şey alabilirsin para verip bence neden herkes kendi oynadıgı mesleği ilahlaştırmak istiyor anlamıyorum cidden

6. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Öncelikle dostum senin fikrin bu, ama ben illagel rol yapmayı sevmiyorum unutma renkler ve zevkler tartışılamaz yani istediğim kadar oynarım sana yanlış gelen şey bana doğru gelebilir bunu bi kalıba sığdıramazsın sonuç olarak rp sevrerinde oynuyoruz ve kimin ne rol yapacağına bir başkası karar veremez, sanırım iyi okumamışsın element uyduruyorsun ben sigaraya bir şey demedim sigaranın bir sıkıntısı yok sadece ilerde açacağım bir öneri var kalkmasıyla alakalı değil tabiki açtığımda görürsün bu yorumum iki yorumuna da cevap olarak oku, 2. olarak ben kendi mesleğimi yüceltmeye değil açıklarını kapatmaya çalışıyorum yani buna da karışamazsın sonuç olarak herkesin kendi kararları :)

7. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Ve zaten burda sadece silahların parasından değil can/zırh doldurmadan da bahsediyoruz, he baronken çok baskın yiyip şimdi gelip burda böyle diyorsan tabiki doğaldır :D

8. Muz Gabuku

Muz Gabuku Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    @edward konuyla alakasız dün sen steam ismine [MG] eklemiştin adminlik başvurun vs. kabul edildimi ?

9. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Başvuru şeylerinde vardı şartlarında ben yanlış anlamışım alındıktan sonra yapılacakmış bilmiyordum önce yaptım sildim sonra

10. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Özel mesaj atabilirsin

11. So Fucking Close

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    baya bir şey anlatmışsın ama hepsi alakasız şeyler kendi mesleğini yüceltmeye çalışman ile ilgili hala kendi fikrimi doğru buluyorum oyunda zaten buldozer yüzünden bir dengesizlik var ona rağmen can zırh dolduran şeylerden bahsediyorsun bir illegal kendi cebinden para verip sigara alıyorsa bir pöhte öyle yapmalı eğer can zırh dolduran bir şeyler gelecek ise eğer bu illegallere de eklenmeli ben iki tarafında gönlü olsun istiyorum sen bencilce pöhe şu pöhe bu eklensin kafasındasın

12. So Fucking Close

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    buldozer olmadığı sürece de benim yaptığım base baskın yemez buda aklında bulunsun

13. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Polisler 199 TL Maaş Alıyor.
    Bence Polis Dolabındaki Fiyatlar Uygun, Ama Zırh Değil de Can Kiti Olabilir. Polisler İçin Önemli Birşey Değil Zaten Yine de Her Türlü Doktor Bulabilirsin.

#13 FLepi, 11 Tem 2018
    Son düzenleme: 11 Tem 2018
  14. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Evet, server de bulldozer var fakat genellikle inaktif olduğu için sizler için çok bir sorun yarattığını sanmıyorum. Onun dışında bazen belirli saatler de, PÖH bile oluyor.

15. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Bak dostum sen illegaldesin değil mi sürekli ben illegal geçmek istemiyorum ve onun rolünü yapmak istemiyorum, benim bir günde toplam aldığım maaşı sen zaten 2 uyuşturucu tesliminde alıyorsun anladın mı ve ben mesleğimi yüceltmiyorum alakasız şeyler de söylemiyorum şu 1 haftadır bir çok kişiye baskına gittik rol yaptık falan filann sanırım biraz gücendiniz şimdi burda gellip bana kinli kinli konuşuyorsun, siz 1 çatışma bitiyor diyelim 40 dakikada bir çok uyuşturucu teslim ediyorsunuz bizim ağzımız burnumuz yamulmuş mesela yani hani canımız zırhımız azalmış, doktor yok aktifte kit vb alamıyoruz ee paramız da yok maaş yeterli değil ne yapalım ya ölüyoruz diğer baskında yada öldürüyoruz ama sende öyle mi çekiyorsun sigaranı ohh bizim o sigarayı alacak paramız yok işte sıkıntı orda ve sen zaten kendin karışamazsın ve yüceltip yüceltmediğimi bilemezsin ben bunu doğru buluyorsam sen başkasını doğru bulursun gelipte burda benim fikirlerime karışamazsın bize sanki her maaşta 15 bin veriyorlar da biz gidip sigara alalım

16. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Her türlü doktor bulamadığım zaman işte ben onun için doktor olmadığında yazdım anladın mı dostum yani şunu biraz dikkatli okumanı tercih ediyorum, doktor olmadığı zaman ne yapalım illah yoluyla canımızı zırhımızı mı çoğaltalım

17. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Neden böyle atar yapıyorsun kardeşim?
    Ben çok iyi anladım senin demek istediğin ve cevap yazdım.
    Ve sürekli POH için konu açıyorsun. Sadece kendini düşünmek yerine diğer oyuncuları da düşünüp, genel olarak bir yardımda veya istek de bulunursan, Üstadlar da gerekli yardımı yapar zaten.

18. So Fucking Close

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    anlatmaya çalışdığım şey bu teşekkür ederim ayhan

19. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Sadece 3 konu açtım, atar yapmıyorum sadece aynı şeyler tekrar tekrar yorum yapıldığında sinirime gidiyor fakat kendimi düşündüğüm falan yok çünkü sonuç olarak kendi başıma yapmıyorum pöh rollerini bir çok insan pöh rolü yapıyor. Artı olarak bence bir çok insan benim gibi yaptığı rollerin gelişmesini düşünüyorsa eğer ve konu açıyorsa bu sunucunun gelişmesine yol açacaktır :)

20. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Genel olarak açılan konular zaten serverin kalitesi için önemli bir yer almaktadır. Ben bu konuda sıcak yaklaşıyorum. Benim demek istediğim, tüm userler için birşey olursa daha mantıklı, iyi olacaktır. Bu ilerleyiş sonucunda zaten gerekli destek verilir.
    Örnek Vermek Gerekir ise;
    Önceden Açtığın Bir Konu Var. Poh İçin Araç İsteği, Uygun Bulunmuş.
    Ben Tam Olarak Bundan Bahsediyorum.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.