PÖH EKLENTİ + BASE BUİLD + SİGARA

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda floood tarafından 20 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

ONAYLIYORMUSUN ?

1. EVET

70.6%
  2. HAYIR

29.4%
  1. floood

floood Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    1)PÖH'LERE MERMİ GEÇİRMEZ KALKAN GELSİN SEBEBİ BASE BASKINLARINDA WORD PROP ARKASI FAZLA SIKILDIĞI İÇİN ÇABUK ÖLÜNÜYOR

2)BASE BUİLD İSE SADECE KAPU GİRİŞLERİ 4 PROPTAN OLUŞSUN ÇÜNKÜ PROPLARLA YOLU UZATIP WORD PROPUN ÖNÜNE ÇEKİYOLAR SONRA KEMARADAN BAKIP WORD PROPUN ARKASINDAN SIKIYOLAR

3)SİGARAYA İSE KUNLANIM LİMİT GELSİN ÇÜNKÜ BASE BASKINLARINDA KAPIYI KOÇBAŞIYLA AÇTIKTAN SONRA 5 SANİYE SÜRE OLUYOR BU SANİYLER İÇERİSİNDE ADAM ÖLMEZSE CANINI ESKİ HALİNE TOPLAYA BİLİYOR ZATEN SİGARANIN SINIRSIZ OLMASI ÇOK SAÇMA

NOT : ARKADAŞLAR DEDİKLERİMİ ONAYLARSANIZ LÜTFEN SADECE +1 YAZIN

2. AtaBeyGG

AtaBeyGG ZeHiR TaCiRi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    26
  3. Wakashimazu

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    32
  4. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Bunlar gelirse PÖH mesleğinin adı İlah olarak değiştirilsin hatta elinden lazer falan da fırlatsın daha iyi olur.

oguzkagankaya bunu beğendi.
  5. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Gunlerdir Anlatmak Istedigimiz Bu. -- +1 --
    Ozellikle Sigara, Bir Base de 4 Kişi Düşünelim. Bu 4 Kişinin Baseye Baskına Gittik. Catışma Esnasında, Adamların Canı Gittiğinde, Sırasıyla İkişer Can Dolduruyor. İkisi, Koruma Ateşi Açarken Diğer İkili Basıyor Ölümsüzlük İksirini(Parlement) Miss Gibi Zaten Prop 5 Saniye de Kapanıyor. Duvar da Taramayı Sayarsak Bundan Şunu Çıkarabiliriz, Parlement Kesinlikle Ya Sınırlı Olmalı Ya da Kaldırılmalı. Adamlar 10 Dakika da Parlement Parası Çıkarıyor. Sonra Oyundan Çıkana Kadar Ölümsüz Bir Şekilde Oynuyor.

6. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Uyuşturucu basanlar öyle fakat sınır gelirse Atm hack yapanlara ne olacak veya Mug yapanlara ? Atm Hack yaparken 15 tane polis geliyor bir anda tek başına onları öldürmek mümkün değil siz sadece baskın olarak düşünüyorsunuz çünkü sunucuda rp dönmüyor sadece uyuşturucu basılıyor.

7. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Evet Baskın Olarak Düşünüyoruz, Dediğin Gibi 7/24 Sırayla Uyuşturucu Uretildigi Icin Maalesef Rol de Olmuyor.
    Bunun Icin de Kural Getirilmeli. Adamlar Ot Basmaktan Başka Birşey Bilmiyor.
    Bugun Öğlen Takip Ettik, Benzinlik Yanı Villa(warhouse sanirim) 3-4 Saat Boyunca Sadece Ot Bastilar. Sirayla Arkadaslariyla Hep Birlikte.

8. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Bu fikirler iyi güzelde belli bir açıklama yapma hissi duydum:
    -1. fikrin olarak:
    -Böyle bir şey vardı az çok mermiyi engelliyordu işe yarıyordu yeniden eklenirse iyi olur.

2. fikrin olarak:
    -Beğenmedim ve uygulanacağını sanmıyorum.

3. fikrin olarak:
    Sigara modunda sigaranın belli bir süresi yok.Modun kendisi böyle fakat incelenirse yapılırmı bilemiyorum.

Sigarada cennet olur dimi ? Zorla oynatmıyorlar seni serverda.

9. Undyne

Undyne Dead Profile
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    72
  10. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    Supervisor

Alınan Beğeniler:
    557
    Ayhan Abiye ve Çeto Abi yani forum adı flood diye geçiyor katılıyorum bugün tüm olayların hepsini beraber yaşadık +1

Flaxy ve Cazcez bunu beğendi.
  11. Yusuf Özmüş

Yusuf Özmüş Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    4
    Her şeye polislere gelsin zaten biz illegaler hiç mi zorluk çekmiyoruz sence sigara zaten 16 k pöhlerde alabilir

12. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Geceleri sunucuya girmediğinden dolayı olabilir mi ? geceleri pöh boşken bak baskın atıyor muyuz atmıyor muyuz.PÖH düşmanı olsam illegalde dursam hep cj atmam mug atmam sadece uyuşturucu basarım 15 kişi alırım base'e geleni vururum.Geçen gün 1 tane base'e kaç kere cj attık adam kendisi söyledi oyundan soğudum yeter yapmayın diye ama sen galiba İllegal düşmanısın sadece Pöh oynuyorum dediğine göre.

13. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Evet Ben Kabul Ediyorum, Sadece POH Oynuyorum ve İllegal Meslekleri Oynamıyorum.
    Rolsel Olarak Tabiki Düşman Olsam da Gerçekte Nefret Ediyorum Diye Birşey Demedim

14. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Tek Çektiğiniz Zorluk, Otakuyu Bulabilmek.
    Onun Dışında Baskın, Ama O da Eğer Fabrika veya Benzinlik Yanı İse Zaten O Proplar İle ve Sigarayla Kendini Ölümsüz Yapabiliyorsun.

15. floood

floood Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    ARKADAŞLAR 2. KISIMDA 4.PROLA SADECE KAPIYIKAPATMAK SPER YAPMAK SERBES OLSUN AMA YOL UZATILDIGI İCİN PROLARLA BASKIN YAPILAMIYOR

16. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Sigara süresi konusunda katılmıyorum fakat 5 saniye olayında o sürenin atıyorum 3 dakika olması hani minimum 1 dakika olması gerektiğini düşünüyorum diğer konularda +1

17. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Biz 1 dk içinde base deki saksıları yok edip çıkıyoruz ?
    Hadi diyelim 1dk oldu bütün polisler girer.

18. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Çok uygun olur ama çok saçma kullanılmaması amacıyla işte amir yokken kendi aramızda hallederiz amir varken o işte kalkanın kimde olacağını söyler diğer türlü her özel harekat alır sıkıntı olur ya buldozerle amire ya da işte herkese ama 1 kişi görevlendirilsin reel hayattaki gibi, onun arkasından da tim girsin buldozerde olamsına gerek yok da amirde olabilir normal pöhlerde de olabilir herkeste olsun yani

19. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Biz Fabrikaya Baskın Attık Dün, Süre Sadece 10 Dakika Olduğu İçin. Adamlar 10 Dakika Boyunca Duvar Arkası Derken Süre Bitti Zaten. İki Kişi Ateş Ederken Diğer İkisi Misss Gibi Parlement İle Zırh+Can Basıyor Kendisine. Şimdi Bunun Doktor dan Farkı Ne?
    Buyrun Farkları;
    Doktor Para Alır Her Bastığında, Ama Buna Sadece Bir Defa Ver Sınırsız.
    Doktor Her Zaman Yanında Olamaz, Ama Bu Her Zaman Yanında. Üstelik Çatışma Esnasında Can Doldurmak Yasak Fakat Parlement Sürekli Can ve Zırh Veriyor.

Ne Anlamı Kaldı Şimdi?

20. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Silah damageleri yeniden ayarlanması gerek bu durumda hala uzatıyoruz.Tamam sigarayı bende sevmiyorum saçma fakat şimdilik böyle devam edicez.