PÖH Base Build

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Tolga Felix tarafından 7 May 2019 tarihinde açılan konu

1. Tolga Felix

Tolga Felix -Geri Öldü-
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    271
    PÖH'lerin basesi çok açık isteyen herkes gir çık yapabiliyor oysa böyle önemli bir merkezde herkesin kafasına göre girmesi çok kolay olması tüm çekiciliği yitiriyor hiç olmazsa oranın daha zor girilen, sadece orada yetkisi olanların girebildiği ve daha güvenli bir PÖH merkez başkanlığı olması gerekiyor hem PÖH raid attıklarında daha çok PÖH baseyi tarzında olur, bunun için küçük dokunuşlar yeterlidir örneğin şunlar eklenebilir;

1- Kule;
    Giriş kısımlarında PÖH'lerin Merdivenle çıkabilecekleri bir kule olur saldırı anında kuleden karşı ateş açarlar ayrıca PÖH'ler için bir üstünlük olacağı gibi görüş alanları da açılır. Kulenin üstüde kapalı olursa daha iyi olur.

2- Kapı; Sivil, çete, esnaf, polis demeden herkesin içeri araçla, yürüyerek girmesi böyle bir merkez için tehlikelidir çünkü burada baskınlar planlanır, toplantılar yapılır, eğitimler alınır ve bunlar ifşa edilmemelidir, giriş için 2 farklı yol olabilir; birincisi, sadece PÖH'lerin parmak iziyle [E] çalışan butonlar olur. İkincisi, klubedeki buton ile kapı açılıp kapanır böylece PÖH'ler sürekli gidip E basmak yerine klubede biri bekler butona bastığında kapı açılır.

3- Klube; Örneğin PÖH olmayan kişiler girmek istiyor kimdir, necidir bunu öğrenerek güvenliği sağlayarak girecek kişinin tehlike yaratması önlenir kapıya bekçi, özel güvenlik veya PÖH yerleştirilebilir klubeye, kapıyı açar klubedeki butonla

Ben böyle bir şey yaptım fazla uğraşamadım ama bu tarz bir şey olabilir veya demirliklerden kapı yapılır sola doğru açılabilir.
    rp_evocity2_v5p1609.jpg rp_evocity2_v5p1610.jpg

Bilo ve JustJR bunu beğendi.
  2. AyboraJewel

AyboraJewel Bite the bullet
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    276
    Kapısı kapalı olsa bile 2-3 zıplayıp içeri girebiliyorum ben .D

3. Tolga Felix

Tolga Felix -Geri Öldü-
    Oyuncu

Alınan Beğeniler: