PÖH araç meselesi

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda edward tarafından 8 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Arkadaşlar merhaba ben Edward önceden de tanışmış olabiliriz şimdi ben ve benim gibi olan arkadaşlarım adına bir öneri açmak istedim çünkü biraz zor durumdayız ben sürekli PÖH rolü yapan bir insanım sadece legal meslek olan pöh rolü yapıyorum ve sıkıntımız şu her yere yayan yürüyoruz, diyorlar ki normal memurların arabasına binin e o zaman bizim özelliğimiz ne biz normal olaylara değil olağan üstü olaylara müdahale ekibiyiz, sadece pöh amirinin çıkarabildiği bir araç var ama pöh amiri yok, yani ben 12 saat pöh olarak rol yapyıorum her yere koşmak zorundayım önerimden 1. olanı şu; PÖH Üyelerine /siren diye bir komut eklensin sivil araçlarının üstüne siren takabilsinler bu sürede sivil araçlıktan çıkar o zaman bizim farkındalığımız artar ama ben bunu pek tercih etmiyorum, 2. olan ise pöh üyeleri de pöh aracı çıkarabilsin zaten 3 memur oluyor en fazla bir kişi çıkarsa herkese yeter bu sayede daha kullanışlı olur çünkü her yere koşuyoruz yani normal araç yerine bir farkındalığımızın olması gerektiğini düşünüyorum, kimseyi bizden küçük görmüyorum yanlış anlaşılmasın sadece eziyet gibi :) buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim. @eXdenyTR

#1 edward, 8 Tem 2018
    Son düzenleme: 8 Tem 2018
    Caros bunu beğendi.
  2. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    188
    Çözüm olarak özel harekat polis amiri arttirilsin problem çözülür

3. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Olabilir ama yeterli olmayacağını düşünüyorum, çünkü bir gün aktif olamadıklarını düşün o zaman yine biz eziyet çekiyoruz direkt olarak pöhlere getirilse herkes rahatlar

4. Erikli Duvar

Erikli Duvar Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
  5. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Desteğin için teşekkürler :)

6. Enes Bozkurt

Enes Bozkurt Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Aynısını Bende Gaşıyorum Ama Zaten Map Küçücük Pekte Sorun Olmuyor Doğrusu En Kötü Yoldan Geçen Arabaya Otostop Çekiyorum :D

7. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Ama unutma senin açıkta gezmeemn gerek sen dışarda yürüyerek baskına giden pöh gördün mü hiç imkansız bir durum, şehrin küçük olması bir şey değiştirmez ne araçla kaçan zanlıları yürüyerek mi kovalayalım

8. KeremWho

KeremWho #MakeMoonGamingRoleServerAgain
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    57
    Özel harekata o arabanın çıkarılma iznini vermek demek pöh dolu olduğu zaman 3 araba olacak demek. Bence amire göre daha fazla wlist olan bulldozer'e eklenmeli.

9. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Sanırım dikkatli okumamışsın :) Orada dediğim şey zaten 3 pöh olsa bile 1 araç çıkarsılsın limit olsun dedim herkese yeter dedim, buldozer de her zaman olmuyor genelde pöh oluyor hani ve ben pöhlerin gereksiz o aracı kullanacağını düşünmüyorum bizim zırhlı bir aracımız olmalı çünkü Özel hani Özel Harekat ya

10. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    +1

11. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Araç olarak 5 kişilik zırhlı normal bir araç konulabilir.Renk olarak siyah ve hızlı olur.Büyük bir araca gerek yok.Sivil araç olursa genellikle çoğu kişide spor araç olduğu için olmaz.Güzel fikir yinede.

12. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Teşekkür ederim :)

13. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Aslında o dediğin araç Dragon panzer cobra veya Shortland uyarlanabilir şu anki amirlerin kullandığı kirpi model askeri araç olarak tasarlanmış biraz ama bu 5 kişilik olan küçük Dragon panzer, cobra veya Shortland olabilir.

14. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Hatta araç resimleri şunlar bak
    Cobra; [​IMG]
    Shortland; [​IMG]
    Dragon Panzer; [​IMG]

15. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    @eXdenyTR abi araç resimleri bunlar bence aralarından biri yüklenirse çok güzel bir şey çıkabilir ortaya, ne düşünüyorsun abi

16. shortland en uygunu olur

17. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    aynen 5 kişilik bi modeli varsa çok nice olur genelde devriyelerde cobra, böyle asayiş noktalarında shorltlant, baskınlarda çatışma olanağı yüksekse ağır zırhlı olan cobra kullanılıyor, normal bir baskında shortland

18. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Ben bu tarz demedim şuan ki özel harekat aracının küçüğünü dedim arkadaşlar , bunlar eklenir mi hiç ?
    Baskına gidiyoruz Suriyeye değil.

19. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    şu an shortland büyük şehirlerde tercih edilmekte :) suriyeye giderken kullanılmadı fakat sen sanırım şu anki amir aracını bilmiyorsun suriyeye en çok gönderilen araçlardan bir tanesi bak şu; [​IMG] istersen bir daha düşün :D

20. edward

edward Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    7
    Attığım araçların hepsi genelde şehir içinde kullanılıyor, yanlış düşündüğünü düşünüyorum :)

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.