Pembe Siyah Texture, Error Sorunu

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Thor Odinson tarafından 16 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. Thor Odinson

Thor Odinson Ay Magması
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    BÖLÜM 1 | TANIM
    Bu hatanın olmasının asıl sebebi sizin Garry's Mod'a başlar başlamaz DarkRP vb. gamemodelarına giriş yapmanız. Kısa zaman içerisinde öğrenmek istiyorsunuz. Sevdim bunu. Herneyse;

Sunucuya giriyorsunuz. Etrafta errorlar, pembe siyah şeyler görüyorsunuz. Anlam bile getiremiyorsunuz ne olduklarına. Bu haritalar CS:S textureleri gerektiriyor. Elinizdeki GMOD default textureleri bu işi çözmez.
    Bir örnek:
    10frvrn.jpg

BÖLÜM 2 | NASIL ÇÖZÜLÜR BU SORUN?
    Sorunumuzun çözümü gayet basit, Kajar9 adlı abimiz sağolsun.
    Websitesine giriş adımları, indirme adımları vb. vb. uğraşmamanız için hemen bir link atıyorum, bu link aracılığıyla indirebilirsiniz: https://goo.gl/CJiAgC
    Kendiniz girip indirmek isterseniz MEGA aracılığıyla indirin. En sağlıklısı. (Siz siteyi keşfetmek isteyebilirsiniz, tabii ki serbestsiniz bu konuda.) Linkimize girdik, MEGA'ya yönlendirdi, indirdik, açtık.
    Bu dizine doğru gittik.
    explorer_2018-01-15_21-12-06.png
    x86
    'da (32bit) eğer C:\'ye kurduysanız Program Files (x86)'yı kontrol etmeniz gerekebilir.
    Ben şahsen D'ye kurdum, hiçbir sıkıntım yok.
    Bu dizine girdik ve karşımıza şöyle bir ekran geldi.
    explorer_2018-01-15_21-14-08.png
    CSS Content Addon 2017'yi ben ekledim tabii ki. Klasörümüzü oraya attıktan sonra işlem tamam demektir.
    (Bazı error sorunlarınız eğer DarkRP vb. gamemodelarda oynuyorsanız ya indirmeniz gereken bir workshop derlemesi vardır ya da o oyunun content'i kayıptır. Mesela, dupes'a bir kişi Heavy playermodel attı. Siz bunu çıkarttığınızda error olarak görüyorsunuz. Örnek veriyorum. Bu modeli görebilmeniz için TF2'nin content'ine sahip olmanız gerekir.)

BÖLÜM 3 | EE DAYI ANLADIK DA, BEN MURDER OYNUYORUM HARİTA FELAN TIRT?
    Evet, bu da Murder sunucuları için bir sıkıntı aslında. Çünkü sunucular cs_office vb. haritaları barındırıyor. Ya da sadece haritaları indirmek istiyorsunuz. Buyrun, ona da link: https://goo.gl/Ksj8rR
    İndirdiniz, CSS Maps Addon 2017 gördünüz. O klasörü aldınız ve;
    explorer_2018-01-15_21-28-14.png
    dizinine gidip klasörün içindeki tüm dosyaları buraya yapıştırdınız. İşlemlerimiz bitti! İşte bu kadar basit.

BÖLÜM 4 | TADINI ÇIKARTIN!
    Birilerine bir şeyler öğretebildiysem ne mutlu bana. İyi oyunlar!

SAKURA bunu beğendi.
  2. SAKURA

SAKURA ban başı
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    516
    şegi bombası

3. D1ABLO

D1ABLO patateş
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    218