Pek Oynanmayan Meslekler Hakkında.

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda maNga tarafından 2 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Merhaba uyeler ve sayın adminler başlıkta da belirttiğim gibi bazı meslekler nerdeyse hiç oynanmıyor. Aşağıda ki yazdığım meslekler yerine başka meslekler gelebilir.

1) Dolmuş"cu : bu meslek nerdeyse hiç oynanmiyor ve gerekte yok zaten ,herkeste araba var insanlar dolmuşa gerek duymuyorlar + taksi var .

2)Pompacı : bu meslekte de oynuyan yok çünkü çok sıkici bir meslek + insanlar kendi arabalarına benzin koyabiliyorlar. Bu mesleğe gerek bile yok

+++++++++++++++++++++++++++++++++

/ Güncellenmesi gereken meslekler /

1) Özel Dedektif : bu mesleğe uygun metaryel vs getirirseniz daha çok oynanacağını düşünüyorum. ( Atıyorum cesetlerden kimin öldürdüğünü görebilecek vs gibi )

2) avukat : bu meslek ile insanlar bişe yapabilmeli Örnek : muvekkilim ile değilde benle görüşucek. Duruşmalara ben gidicem onu savunmaya calisicam vs, tabi bunlar parayla olucak yoksa muvekkilim kendisi uğrasicak)

3) Trafik polisi: başka bi sw de trafik polislerinin envanterinde speed ölçer vardı bu sw ye de getirebilirsiniz ( araçların hızını olcuyor )

Benim onerilerim görüşlerim bunlar. Varsa sizinde önerileriniz görüşleriniz yorum kısmına yazabilirsiniz. İyi Oyunlar

2. Jughead III

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    Dolmuşcu ve pompacı her gün görüyorum nerdeyse

3. D1ABLO

D1ABLO patateş
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    218
    RİVERDALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Jughead III bunu beğendi.
  4. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Ben çok nadir görüyorum. Yinede tesekkurler

5. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
  6. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Dolmuşçu ve Pompacı aktif oluyor ve işe yarıyor.Rolü sen yaratıcaksın.

Trafik polisi sadece bir çevirme kurup kişileri durdurmaz.Bir çok iş yapabilir.Örneğin , yol köşelerine , pd girişine arabalar dikkatli gitmesi için direk koyabilir.Düzgün sürmeyen kişilere ceza kesebilir.

7. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    D
    Diğerleri için görüşlerininz neler onlarında yazarmisiniz.

8. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Avukat mesleği güzel bir meslek gerektiği zaman kullanılıyor.Kişi mesleğini avukat yapmadan mesleğe geçicek.

Özel Dedektif güzel bir meslek kişilerin üstünü arayabiliyor fakat burada rolü yapılması zor.Oyuncunun skini değiştirilse güzel olur.