Para Kasmak Güzel Yav Ne Gerek Var RP ye ?

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda ExeLanSs tarafından 2 Şub 2018 tarihinde açılan konu

1. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    Tekrardan merhaba millet konu başlığındanda anladığınız üzere yeni sistem geldiğinden beri dikkat ettiğim birkaç şey var bu konuda ;

Sabahtan sadece para kasıp base savunmak için "Torbacı" & "Uyuşturucu Baronu" geçen birkaç kişi var.Arkadaşlar burası adı üstüne DarkRP server sadece kendinizi düşünmeyin ,diğer oyuncularda illegal geçmek ister veya whitelist almış olanlar.DarkRP server sadece para kasmaya yönelik birşey değil zaten.Ama bu gözlemlediklerimin amacı.Sadece para kasıp adam vurmak.Lütfen sadece kendinizi düşünmeyip,modun amacına işlevine uygun işler yapın.Bu aralar bununla ilgili gözlemim bu ve çok şikayet geliyor oyunculardan.Buna göre bir sistem düşünülmesi lazım fakat ilerki zamanlarda bildireceğim.

(via : Efe Kurt)

#1 ExeLanSs, 2 Şub 2018
    Son düzenleme: 8 Şub 2018
    Pinksheep ve SAKURA JR bunu beğendi.
  2. ExeLanSs

ExeLanSs Retired
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    83
    #Update

3. katılıyorum bende meth basıyorum bazı günler sabahtan aksama kadar ama arada polis yapı market mühendis doktor geciyorum whitelist e para biriktirip calısıp alan kisilerede haksızlık oluyor para kasamıyor ve zarara giriyor bence limitleri artırılsın.

4. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    471
    Türkiye RolePlayından beklentin nelerki.Rol yapmaya çalıştığın anda adam öldürmekten başka rol yapmayan insanlar bir anda sana bakıp kalıyolar.Fakat anlamadıkları için yoluna devam ediyolar veya rolü bozuyolar.3-4 kere denedim fakat bir şey anlamadıkları için olmadı.

5. Azerkytia

Azerkytia Çaycı Azerkytia
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    Kafe eklendiği an birdaha illegal geçmicem

6. Jinxwilliam

Jinxwilliam Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    16
    Bende para kasıyorum ama onun gibi değil printerden para çıkmasını beklerken dışarda geziyorum arabayla adam gelince rol falan dönüyo

7. Tourmaline

Tourmaline Hazel*
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    204
  8. doktor

doktor Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    BEN NEDEN BUNU KAZIM KURALLARI DİYE OKUDUM YA SŞAÖÇLŞASÖCLŞASSFLŞAKPSKLFLŞFSiKLFMKLKMKLMKLMMMDUICHJ<KNCÇ.SFASCİŞ

9. Azerkytia

Azerkytia Çaycı Azerkytia
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    aÖKŞAWSDÖKŞASDÖKŞASDLÖŞASD Kazımın kurallarımı var

10. doktor

doktor Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    9
    Eyer kurallara uymazsan "you might get banned"

Azerkytia bunu beğendi.
  11. Dehşet

Dehşet Ay parçası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    29
    Bence illegaller azaltılıp polisler yükseltilsin ara sıra polis oluyorum 4kisi baskın yapıyoruz adamların basesinden 10 kişi çıkıp duvar arkası olsun duvar dışı olsun 40farklı teknikle tarıyorlar bizde kapıyı kırıp tahtalıköye gidiyoruz