Oyun Önerisi

'Diğer Oyunlar' forumunda Mert Landowner tarafından 7 Eyl 2020 tarihinde açılan konu

1. Mert Landowner

Mert Landowner Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    36
    Değerli MoonGaming oyuncuları sizin adınızda hoşlanabileceğiniz 6 oyun tavsiye edicem (gmod listeye bilerek koymadım çünkü bu forumdaki kişilerin %90'ı gmod oynuyor )

1- Cs:Go (Free)

Cs:Go çok bilinen bir FPS oyunudur birsürü oyun modu bulunan bu oyunda çok zevk alcağınızı düşünüyorum

2- Rainbow Six:Siege (89 TL)

R6 bir FPS oyunudur ancak oyun tarzı diğer FPS oyunlarından daha farklı başta çok hoşunuza gitmese bile bir süre sonra kendinizi kaptırırsınız çok zevkli bir oyun kesinlike

3- GTA 5 (169 TL)

Hikaye modu bence harika ve epik onun harici sadece Online modu bile saatlerce oynayabilirsin FiveM zaten RP İle bağlantılı direk o yüzden çok hoşunuza gidecektir

4- Tower Unite (24 TL)

Çok modu olan en çokta MiniGolf seçeneği meşhur olan bir oyun seçenekleri bol olmasından arkadaşlarla aşırı eğlenceli bir oyun

5- Half Life Serisi (Part 1,Part 2,Alyx) (Toplam Maliyet: 122 TL)

Eğer tüm serileri oynamak isterseniz belki 3 ay oynarsınız o kadar eğlenceli ki her bir seride daha güzel oyun yapmayı başarıyor Valve'ı bu oyun serisinde tebrik ediyorum diğer oyunlardan farksız ve harika tarzıyla çok ilgi çekici

6- Among Us (10,50 TL)

Bi tür Katil ve Masumların olduğu oyun Gmod'da ki Murder modu gibi ancak bu modda katil işleri tamamen sessiz ve gizli yapmak zorunda çünkü belli bir öldürme süresi ve diğer masumlar
    tarafından asılma tehlikesi var

qaFes bunu beğendi.
  2. qaFes

qaFes Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    <3 Eyvallah

Mert Landowner bunu beğendi.
  3. Mert Landowner

Mert Landowner Ay Kayası
    Oyuncu