Oyun İçersindeki Error Sorunu

'Teknik Destek' forumunda AloneMirza tarafından 26 Ara 2018 tarihinde açılan konu

1. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    Yetkilideyken oyuncuların sık sık karşılaştığını fark ettiğim konudur.Çözümü basittir.

Oyuna yeni girmiş arkadaşlar için yapmanız gereken ilk şey atölye öğelerini indirmek.

ESC > Faydalı Butonlar > Atölye Öğeleri : burda bütün eklentilere Abone oluyoruz.

Abone olduktan sonra indirme işlemi yapıcaktır indirme ve yükleme bitince oyunu kapatım açarsanız Errorlar ve pembe kare kare gözüken tofaşlar düzelicektir.

Bunları yaptınız errorlar yok.Fakat bir gün oyuna girdiniz fark ettiniz ki ay parçası yetkililer ve güvenlik görevlilieri Error olarak gözüküyor. sıkıntı yok çözümü basit. 1 tane addon silmemiz lazım.

Bu addon yani eklendi nerde ? Gmod bende F diskimde kayıtlı sizde attığım dosya yolundan gmod unuz hangi diskte ise bu yolu takip edin : F:\steam\steamapps\common\GarrysMod\garrysmod\addons

Bunu yapmanın diğer bir yoluda Steam > Gmod Özellikleri > Yerel Dosyalar > Yerel Dosyalara Göz At > garrsmod > addons

şimdi Addonlar karşımızda ama hangi dosyayı sileceğiz. silmeniz gereken dosyayı bulmayı anlatıcam şimdi.

Q ya basarak Oluşturma Listelerini açıyoruz sıralama şöyle : Oluşturma Listeleri > Gözat > Eklentiler > Moongaming v2 dosyalarını #1 den en son çıkan eklentiye kadar kontrol etmek şuan en son eklenti #16
    eklentileri kontrol ederken tamamen boş ve ya Error bir sayfa görürseniz bilinki silmeniz gereken dosya odur
    Güvenliklerin error olmasının sebebi Moongaming v2 #6 addon undaki bir sıkıntıdır.Bu dosyayı silmeliyiz.

Bu sırada hangi dosyayı silmeniz gerektiğini öğrenmek için bir yetkili de çağıra bilirsiniz tabi ki de.

Eğer ne uğraşcam yav diyorsanız Css dosyaları hariç bütün eklentileri silip abone olunan öğelerin tekrar inmesini bekleye bilirsiniz (malum kotalarda kalktı).

Herkese iyi oyunlar umarım faydalı bir konu olmuştur.

EmirhanBaba, Patrick ve Trivago bunu beğendi.
  2. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı VIP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    315
    Onu dün bende duydum

3. Trivago

Trivago Kuvâ-yi Milliye Geri Geliyor. Legend is comeback
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    23
    Başarılı yazı bunu not alın arkadaşlar

4. Luthiren

Luthiren Luthiren
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    70
    Eline sağlık güzel paylaşım olmuş.

5. Cmendly

Cmendly Öldü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    87
    Pöh basesinde tüm addonlsrı indirmeme rağmen eror onu nd yapcam

6. AloneMirza

AloneMirza Mirza
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    225
    Pöh basesindeki error bendede var daha doğrusu bütün oyuncularda var ordaki propun ne olduğunu bilmiyorum ve nerden indirileceğini

7. Hayırsız Tilki

Hayırsız Tilki Müslüm Gürses
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    288
    bende error değil tüm indirmeleri yaptım daha önceden de evocity maplarini indirdiğim için öyle bir sorun ile karşılaşmadınm

8. Bertuğ Şentürk

Bertuğ Şentürk Ay Efsanesi
    [DarkRP] Ar-Ge Takımı Üye Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    259
    abi steamdan indirince atölye öğelerini hepsinin inmediğni fark ettim yada bendemi öyle oluyor bilmiyourm ama tüm aboneliklerden çıkıp ve garry's modun dosyasındada Workshopları silip tekrar yüklesinler. Bende de aynı sorun vardı.

9. Arda Ozdemir

Arda Ozdemir Ay Katili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    164
    Addonla alakası yok css lazım.

10. rirtaki

rirtaki Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    30
    PRİNTER VE ŞAPKALAR EROR BENDE BU İKİSİ KAÇ NUMARA ÖZELLİKLE PRİNTER