OldButGold Fotoloar + DUYURU . [09.07.2018]

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Kenan Abbasov tarafından 9 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Duyuru
    Yakında sunucuda drag yarışları olucak . Bunun için üstadlarla konuşucam izin verirlerse çok güzel bir drag yarışı yapıcaz . Giriş ücreti ve kazananın ücreti olucak . Hem güzel bir para kazana bilicek hem eğlene biliceksiniz . Yarışlar çekilerek youtubeye koyulucak . Arabasına değil , şöförlüğüne güvenenler gelsin :) Bunun için yeni bir post açıcam orada buluşuruz

Eski fotolara biraz bakalım :)

Bu arada hatırlayanlar varsa yarışları hep ben yeniyodum . Camaromla o gordugunuz arabalari yenmisdim . Aramizda en iyi drift yapan @Just. di sonra @eXdenyTR yapmaya basladi . En sonda bende m6 alib drifti ogrendim ve yapmaya basladim :)
    Camaro/Skyline/BMWM6 <3

2. vay be adam parasını umursamamıs full event yapmıs ama tek bi sıkıntı var drag yapcak yer yok ama emeğini takdir ediyorum nadir kisilerdenn birisin

3. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    Nays hocam hemen bi lamborferrari çekeyim altıma

4. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Ben hepsini dusundum :) yer bile buldum

5. Kenan Abbasov

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Önemli olan arabanın hızı değil , koltukda oturan şöförü :) Sen 4.4 motor BMW yle gel ben 2.0 Hynadi sonatayla geliyim. Her türlü şehir içi alırım seni