Özel Harekat Pöhler in Ölmemesi

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bassar tarafından 20 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    İllegaller M4+Sigara+Doktor+Rakı ile 50 k ya yakın bir fiyat öderken adam oyuna giriyor Pöh geçiyor ve sadece mermiye para vererek baskın atıyor.Tamam base olunca 3-4 kişi basarken Pöh'ler fıs çünkü zaten parasını çıkartıyorsun ve build vs.derken öldürebiliyorsun fakat çete geçip tek başıma atm hack yapmaya çalışırken adam bir geliyor sadece 5 kutu mermi almış ve ölüyorsun hal böyle olunca sinirlenmemek mümkün değil 2 gündür en az 500 bin zarara girdim.Uyuşturucu basmak istemiyorum, Mug yapıyorum sadece 350 veriyor,AtmHack yapıyorum 15 tane polis atlıyor bir anda hadi polisleri alıyorum bir tane pöh bir anda tarıyor.Diyorum bari arkadaşım gelsin birlikte yapalım ama ne mümkün.Çete salınmıyor ki istediğim salar mısın bak böyle böyle dediğimiz zaman ''Ya torbacı alıcam valla para lazım'' diyorlar.Sunucuda bu tarz sorunların düzeltilmesi lazım diye düşünüyorum.

So Fucking Close ve Caros bunu beğendi.
  2. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
  3. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Yoo pöhler M4a1 e para ödüyor sigaraya ödüyor rakıya ödüyor doktorada ödüyor burda bir eşitsizlik yok hatta ve hatta pöhlerin maaşı bile sizin kazancınızdan az

4. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Sigaraya 17k veriyoruz adam oyuna girdiği zaman zaten aynı şekilde başlıyor.Bende pöh oynuyorum her zaman illegal oynamıyorum ama burada haksızlık olduğu açık.

5. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Tamamda silaha para veriyor sigara konusundada sen ölene kadar kullanıyon ondaki her öldüğünde bir hakkı tek var yani yinede değğiyor

6. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Ben risk alıyorum 22k zarara giriyorum sigaram olmazsa adam ölürse sadece mermi parası gidiyor ve tekrar 150 can + zırh ile başlıyor bu adil mi sence ?

7. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Tek Taraflı Düşünmen Doğru Gelmedi.
    Kendi Çıkarın İçin Birşey İstiyorsun, Sende POH Oluyorsun Sanırım. Ben Hiç Görmedim.
    Şunu Söyleyim, Bize 150+150 Geliyor Evet Fakat Biz Illegaller Gibi + Saate 80-100K Yapamıyoruz.
    Sadece Benim Gibi, Tek POH ve Polis Oynayanlar Var. Biz Illegal Gibi Surekli Parlement Alamiyoruz. Onlar Gibi Ölümsüz Değiliz Hiç Olmazsa.

8. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    2 taraf olarak illegal-legal savunanlar haklı.
    Özel harekat yeni başlamış bir oyuncuya veya tek kişilik base fazla oluyor.
    Bazen şöyle ki adam yeni başlamış tabanca ile savunuyor 2 kişi base daldı adam sıkmadan tutuklattırdı kendini.
    Bence silah damageleri ayarlanmalı.
    Üstadlar yanlış anlamasında bana göre evo_city haritasında ki silahların verdiği damageler gayet güzel dengelenmişti.Onların şuan ki kararını bilemem.
    Fakat sigara konusunu sevmediğimden oyunun zevki kalmıyor o yüzden 1 hafta olucak servera girmiyorum.

Özel Harekat nerde silaha para veriyor ? Halla halla güncellememi geldi silaha para veriyorlar :D
    Ayrıca "Tamamda silaha para veriyor sigara konusundada sen ölene kadar kullanıyon ondaki her öldüğünde bir hakkı tek var yani yinede değğiyor"
    Burada ki demeye çalıştığın ne anlayamadım ?
    2 tarafta sigara öldüğünde para veriyor.

Şimdi onu geçelim...
    Burada illega-legal savunanlar 2 şekilde haklı.Bence para işinde sorun var.
    Şuan oyunun %75 i (4324213421 MİLYON OLSUN , 432432 MİLYON YAPICAM ARABA ALICAM , ÇANTA , TAKIM ELBİSE ALICAM) kafasında.

Anladığım kadarıyla esnaf veya oyuncular para harcasın diye böyle bir çözüm getirildi. (sigara vb.)

Bu tartışmanın sonu yok arkadaşlar bence rolümüze bakalım , üstadlar elbetki yazdıklarımızın farkında ve değerlendiriyorlar.
    + Olarak @Just. şuan servera giricek , ilgilenicek durumda değil.Gelsin elbet bir şeyler yapıcak.

Eğer böyle konulara devam edilirse açan kişiler topluluktan uzaklaştırma alıcak.Hiç kimse sizi servera girmeyi zorlamıyor.
    Ben çok fazla haritadan şikayetçi olup fazla konu açıp tamamen topluluktan uzaklaştırılmıştım.
    En sonunda bu sistemi , haritayı beğenmeyip şuanda serverda oynamıyorum başka oyunlardayım.

9. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    @AyhanMavan Bir daha tek tek okursan sevinirim.Ne anlatmak istediğimi anlamamışsın.

10. FLepi

FLepi Ay Savaşçısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    31
    Direkt Sorgusuz Sualsiz Öldüren PÖH Var Ise Sebebi Elinde Silah Gormustur Veya Kacmıştır.
    Bu Saatlerce Illegal de Kalanlar ise Zaten Bariz Belli Ot Basiyor Baska Birsey Yaptiklari Yok.
    O Kisiler Yuzunden Rol Olmuyor Zaten. Kimse Kusura Bakmasin, Benim de 2-3 Arkadas Var Illegal Torbaci Takilan. Hicbiri de Dogru Duzgun Rol Yapmiyor Sadece Uyusturucu Basiyor. Giriyor 10 Kisi Mekana + Al Sigara Bum Bum Bum. Godmode On MoruQ

11. Pöhler illegaller daha güçsüz olsun diyo, illegaller pöhler daha göçsüz olsun diyo vay mk.

Lovegarden ve oguzkagankaya bunu beğendi.
  12. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    Pöhler M4'e paramı veriyor ???

Cazcez bunu beğendi.
  13. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Sende bidaha oku yazdıklarımı istersen yazdığım şeylerle söylediklerinin alakası yok ben zaten pöhler base'te öldürülebilir demişim sen bana şöyle bastım böyle yaptım diye anlatıyorsun.

14. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Evet 22.500 Para veriyorlar dostum polis dolabından alıyorlar

15. Yashine

Alınan Beğeniler:
    581
    Pöh diyosun ? Pöh'e direkt m4 geliyor doğduğu gibi?

Cazcez bunu beğendi.
  16. Moonpoint pahalı oldukça hayla para kasmak zorunda kalıcaz biz rakı için silah için kasmıyoruz giysi için şapka için moonpointin düşmesi gerekicek ozaman

17. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Yoo parayla alıyorlar

18. Yashine

Alınan Beğeniler:
    581
    Peki

Cazcez bunu beğendi.
  19. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    F4 e bas bak özel harekat polisi açıklamasına

20. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    @Aziz kişinin cebinden para gitmediği için para vermiyorlar.

Şuanki rol böyle.