Özel Harekat Başvuruları!

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Fatal1st tarafından 4 Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. Fatal1st

Fatal1st Ay Dağı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    64
    Arkadaşlarım ve dostlarım, gördüğüm üzere çoğu oyuncu "Özel Harekat" rolünde oynamak istiyor. Bir çoğunuzu hevesi nedeniyle kabul ediyorum ve gördüğüm üzere alınmayan arkadaşlar her gün düzenli olarak aynı başvuruyu bana gönderiyorlar. Sizden ricam rolün hakkını vermeyecekseniz, lüzumsuz para basacaksanız (printer meth etc.) başvuru yapmayın. Görebileceğiniz üzere bende nadir olsa da 30-60 dakika paramı kazanırım fakat bu para ne araba ne de kozmetik eşya almak için neredeyse hepsi doktor ve polislerin silahlandırılmasına gidiyor. Bazı arkadaşları görüyorum ki özel harekat whitelist'ini aldıktan sonra oyuna girmeyen - illegal meslekten çıkmayan, bu elemanlarda çok yakın zamanda çıkartılacak bunca kişinin hakkını yemeyelim.

Bundan sonra her gün aynı başvuruyu atıp mesaj kirliliği yapanları , troll olarak başvuru yapanları kara listeye alıp sonraki tüm alımlarda başvurularını reddedeceğim. Sürekli illegal oynayan , sunucuya girmeyen , gruba göre etkisiz ve rol olarak zayıf kişiler özel harekat ekibinden çıkarılacaktır.

Grup slotları temizlenene kadar alımlara ara veriyorum.

2. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    534
    abi benim özel harekat başvuruma bakarmısın

3. İsmet Tatar

İsmet Tatar Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Abi ben 2-3 gün önce başvurmuştum fakat cevap vermemişsiniz bakabilirmisiniz durdurdu demişsiniz ama server de çok aktifilim lütfen bakarmısınız.