Öneri

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Aktif]' forumunda Persica tarafından 3 Oca 2018 tarihinde açılan konu

1. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Bugün serverda gördüğüm sorunlar ile ilgili öneriler yapıcağım

-Hapishanedeki kapılar sürekli açılıyor 5 hapisten 3'ünün kapısı açık ben de şahit oldum rp yaparken hapise atıldım düştüğüm hapisin kapısı açıktı

-Bir yemek npcsi olabilir mesela o npc sınırsız hindi verebilir kafe sahibinin bu olaydan zararlı çıkmaması için npcye yemek satınca para kazanabilir

-Aynı şekilde meth basarken eşyalar çok buga giriyor açıkçası sırf eşyaların duvara girmesi yüzüne 5k zarar yapmışlığım var

-Yüksek pingden bence atmasın .Çünkü büyük zararlara sebep olabiliyor

-Moonshopta maskeler vb. dışında başka şeyler de satılmalı (Eğlence amaçlı şeyler yoyo - futbol topu - sigara)

-Bazı mesleklerde sorun var mesela Mafya Babası admin spawnında doğuyor ve gitmek istediği yeri seçebiliyor bu diğer mesleklere biraz haksızlık oluyor (bu düzenlenmiş olabilir en son mafya babası olduğumda böyleydi)

-Ehliyet ve sırf trafik ve yunus polisi için yeni ceza sistemi gelmeli trafik polisleri adamları tutuklayana kadar sorun çıkabiliyor heleki bazı insanlar ctrl ye basılı tutunca baya zor oluyor

Dinlediğiniz için teşekkürler - 1-2 tanesini başka insanların görüşlerinden benzetme yaptım ama tıpa tıp aynısını yapmadım değiştirdim

Secret Russian bunu beğendi.
  2. efe nacayak

efe nacayak Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    ttnet in amk -Yüksek pingden bence atmasın .Çünkü büyük zararlara sebep olabiliyor :D

3. SAKURA

SAKURA ban başı
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    516
    Yüksek ping atmadı ithalatçısın 100k ya silah dropladın ping olduğu için hemen gelmedi bir daha bastın ve 2 kutu geldi 100 k zarar çünkü alan olmaz bu en basiti

4. Secret Russian

Secret Russian Ay Krateri
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    55
    Bencede Çok güzel yazmışsın bunlar eğer halledilirse ciddi bir serious rp yapılır :D

Azerkytia bunu beğendi.
  5. Azerkytia

Azerkytia Çaycı Azerkytia
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    40
    şu eşyaların buga girmesinden delirip ban yedim :( halledilmeli

Secret Russian bunu beğendi.