Öneri

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Bob tarafından 21 Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. Bob

Bob Aydan dünyaya dönen adam
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Arkadaşlar bence polise pompalı tüfek gelmeli.Biraz amerikan tarzı düşündüm.Hani vardır ya uçsuz buçaksız bir kasabada pompalı tüfek ile gezen şerif.Oradan aklıma geldi.Şimdi düşünsek bütün polislerde olsa sıkıntı olur.O yüzden sadece amirde olması gerektiğini düşündüm.
    maxresdefault.jpg

2. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Polis Amiri gelebilir ama whitelistli lazım.Özel Harekata veya Amirine gelebilir.M4 te artık bozdu.Silah fiyatları arttırılması gerek.

3. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Ne iyi dedin.Silah fiyatları artmalı.

4. Özel harekatların kullandığı silahlar tabanca,piyade tüfeği,Makinalı tüfek ve keskin nişancı tüfeği kullanır. Pompalı kullanmazlar.

Polisler de pompalı kullanmazlar ancak mp5 gelebilir bence.

Polisler baskınlarda başarılı olamıyo diye pompalı kadar güçlü bir silahın verilmesi saçma olurdu ancak ayrı bir whitelist ile keskin nişancı alına bilie bence.

5. Myth

Myth Kuvâ-yi Milliye Mensubu Mirliva Myth Arrow
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Evet dediklerinde Haklısın ama Polislerlin zaten baskında kullandıkları silahlar o kadar ağır silahlar değil Keskin nişancıda zerresine kadar haklısın ve bence çok gerekli bir meslek Ve şey baskınlarda başarısız oluyoruz diye birşey yok? Daha bugün 6 Ev 2 özel Harekat ve bir Amirle basıldı bence polis gücü yerinde tabi bu kişiye ve plana göre değişir...

6. Benim yazdıklarım gerçek hayata olan. Polisler mp5 kullana bilir. Benim olduğum baseler sağlam oluyo ve çok nadir baskın yiyoruz ancak dediğin gibi durumdan duruma değişebilir. Keskin nişancı ise dışarıdan polisleri koruyacak ve polislerin arkalanmasını engellicek bu sayede.

Myth bunu beğendi.
  7. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Evet kaliteli base yapanlar gerçekten var bunun hakkında zamanında çok laf yedi Özel Harekat ama evet gerçek hayata polisler daha hafif silahlar kullanıyorlar çünkü karşısındaki kişi tek kurşunla yere yatabliyor Burada ise zor adamlarda M4 Varsa bizde hafif makineli olursa ister 3 İster 5 kşi olsak da kaybederiz yüksek ihtimal..

8. Bu yüzden sizde m4 var zaten.

Myth bunu beğendi.
  9. Myth

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    127
    Allahtan var. WEQWEQWQE

10. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Bence yeniden CS:S silahları eklenmeli daha güzeldi.

11. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Kalktı mı?

12. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    CS:S silahları şuanda kullanılmıyor malesef çok isterdim.FA:S 2 silahları kullanılıyor fakat görünüş olarak kullanılıyor.Ses olarak CS:S.

13. Bob

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    364
    Adamdan dolay cs:s sesi olabilir.Hayırlısı olsun ama cs:s iyidi

Caros bunu beğendi.
  14. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Silah görünüşleri olsun ve sesleri olsun daha güzeldi.Sonuçta valve yapmış oda var.

15. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    900
    Oğlum nerede FAS 2 kullanıyoruz. Siz cidden sapıttınız şaka maka. Kullandığımız şey css işte.

Yuzi bunu beğendi.
  16. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Kafa fişeq abi.Silah görünüşü FA:S değil mi atölyede de var.Counter Strike Source silahları normalde sonra değişmiş ben banlı olduğum zaman.Cevaplarsan sevinirim.

17. Just.

Just. Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    900
    Oğlum sen iyimisin? Silah görünüşü css al sana workshop http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=936680295 bunun neresinde var. Sana kim söyledi bunları allah aşkına...

18. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Abi Countera girdiğimde neden öyle değil onu anlamadım açıklar mısın.Workshopdada paketlere koymuşsundur diye tahmin ettim.

19. Just.

Just. Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    900
    Counter derken neyi kastettiğini anlamadım. Sunucu içerisinde silahlara girip bakabilirsin. Ha zaten css silahlarının modelleri Gmod ile beraber geliyor Css addon yüklemeye gerek kalmadan.

20. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Şunu demek istiyorum abi şuanki haritada silahlar modelleri farklı. bendeServerda perma yedikten sonra Militaryde oynadım orada çok addon yükledim , server zaten düzgün developer yoktu o kodları yazıcak biri.Direk olarak workshop felan derken FA:S silahları var ve FA:S sahibinin yapmadığı contentler var onlar derken banım açıldı buraya yeniden girdim ve silahların görünüşü farklı sesleri aynı.Bu yüzden böyle bir cevap yazdım.Bende silah görünüşleri CS:S deki gibi değil FA:S daki gibi.