Non Rp Deathmatch : Efe Şener - FailRP: Mert Yılmaz Umut BozkurT

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Aziz tarafından 19 Tem 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    13.Saniyede tabelaya yazmışlar tek uyarı pembe araçlara çarpan uyarısız vurulacak gibisinden 1.si öyle bir tabela asmak agresif RP oluyor ve seriously RP [Ciddi Rp] sunucusunda böyle bir roleplay yapamazsın ki zaten gerçek hayatta biri birinin arabasına çarpınca adam çıkartıp silah çekip sıkmıyor
    https://plays.tv/video/5b502297bdc98ad05c/non-rp-death-match
    2.si bu arkadaşın arkadaşlarıda Raid attılar fakat bunu @ İle belirtmediler ve saksılarımı patlatıp basede beni beklediler.
    Beni beklemeleri 10. Raid duyurusunu yaptığınız andan itibaren, raidlemekte olduğunuz basede en fazla 10 dakika durabilirsiniz, raid biter bitmez baseden ayrılın. kuralına aykırı
    1. Raid/Mug yapmadan önce bunu "@" ile belirtmek zorundasınız. kuralına aykırı davranıldı bildiri geçilmedi
    http://plays.tv/video/5b5029da41abf85917/failrp-kurallara-ayk-r-hareket

2. John Alden

John Alden Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Dostum @ ile belirtildiğinde bunu adminler görür siz değil!
    En Fazla 10dk Kuralına kesinlikle uyuldu.Suçu işlerken suratları gözüktü, polise gidebilirdin!
    Biz Mafyayız dostum, Her türlü illegal iş ve kötülüğü biz yapıyoruz bu şehirde, ve bu yaptığımız şey gayette rolümüze uygun!
    Kaldırıma araç bıraktı diye 1 lirayla kaportasını çizen bir milletiz :D Mafyamızın böyle şeyler yapması gayet normal, Admine daha önce sordum ve hiçbir aykırı davranışım olmasını Efe Moongiller Eşliğinde teyit edebilirsiniz. İyi Forumlar.

3. John Alden

John Alden Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Ha Şunu unutmadan söyleyeyim Durmanı sesli bir şekilde söylemiştim!

4. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Aziz abi 2 dk durduk ve mafyayız zaten bilerek carpıyorsun ve failrp diyorsun ve sade bizim degil herekeze carpıyorsun

5. Little PeeK

Little PeeK Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1. si bizim base mafya base oldugu için sen gerçek hayatta git bilerek mafya arabasına çarp bakalım noluyor 2. raid attıgımızda @ ile belirttik ve +1 ledik saksıları kırdık sende 1-2 dakika içinde geldin 10 dakika falan geçmedi.

ThePridestalker bunu beğendi.
  6. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Videoda adamın arabasına bilerek çarpıyosun görüldüğü üzre ve seriously rp den bahsediyosun sen gerçek hayatta bi gangstanın arabasına bilerek çarpmayı dene ölmezsen bana geri dönüş yap

7. zu Kaie

zu Kaie AŞK YALAN MEŞK DOLAN KARDEŞŞ
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    Etiketlenen arkadaşların ban talebi bencede uygun.Gereği zaten yapılacaktır

Saygılar. Kaan Yergok

8. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Kaan Yergok yazı yazanların hepsi bir birinin arkadaşı bunu belirtiyim ayrıca aracı üstüne bilerek sürme gibi bir durum yok sağ şeride geçiyim dedim o arada sende geçtin oyunda araç kontrolü zor bunuda herkes onaylar ayrıca adamın mafya oldugunu göremessin ve hiç bir mafya aracına çarpıldı diye birisini öldürmez olay 10 dakika geçme olayı değil siz beni içeride beklediniz ben oraya yaklaşırken silah sesi gelmedi video da gayet net durmamı sesli uyardın fakat ben peşimden tüfekle koşturan biri dur diyince neden durayım

#8 Aziz, 19 Tem 2018
    Son düzenleme: 19 Tem 2018
  9. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    Aziz abi adamı goruyorsun ustune suruyorsun ve ordan 5 kere gectin hicmi dikkatini cekmedimi diyoruzki kodu yazmışız senin biz silahsız oldugunu nerdek bilek Hem arac bilerek carpma yok diyorsun 3 araca carmıyorsun failrp diyorsunda sen gercekte uyuşturucu basanbi adamın arabasına carp bakam ne oluyor

#9 Baran OttomaN, 19 Tem 2018
  10. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Dostum konuyu yanlış yerlere çekmeyin ordanda 5 kere geçmedim Varsa o konuyla ilgili bir kanıdınız deliliniz gönderin o tabelayı o videoda ilkkez gördüm hatta o adam seni uyardık demi tabelayı gördün falan diyince şaşırdım orda ne uyarısı dedim videoyu dikkatli izlersen duyarsın Araca bilerek çarpma yok çünkü oyunda araç kontrolü çok zor ek olarak orda paniklemiş olma ihtimalimde var az düşünürsen duvarada vurdum değil mi ? duvara vurmasam mesela arabayı kaçabilirdim. Gerçek hayatta uyuşturucu basan adamın arabasına çarp diyede bir şey yok öyle bir durumda zaten uyuşturucu basan dediğin adam abi çeker sana ki zaten kaza yaptığındada adamın kafasında ben uyuşturucu basıyom ona göre de yazmıyor kardeş. Neyse Karar yetkililerin ben burda failrp - revenge rp diyeceğimde tam bir revenge rp de yok efe şener arkadaşlarını evime yolluyor ki zaten evin önündede arkadaşlarıyla gözüküyor yani öyle bir roleplay terimi bile yok ne yapıyorsanız artık - Non RP deathmatch görüyorum Son karar üstadların

11. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
  12. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Birisinin aracına çağrıldığı veya yanından geldiği zaman vurulmaz.
    Şöyle örnek veriyim.
    Benim önümden geçeni vururum.
    Buna benzer bir şey , yaptıkları yasak.

13. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
  14. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
  15. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    abi adam diyor ki tabale gormedim alın tabele diyoruz onunda itiraz ediyonuz abi ornegin cok guzel ama sen gercekte bi uyuşturucu veya mafya nın bi arabasına carp neler olur ya dover ya da silahı varssa vurur zaten bunu vatandaşlar bile yapıyor bazen gercek hayatda

16. John Alden

John Alden Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    239847289472987329472398473282394723 Kere arabama çarpıyorsun! o arabaya kaç kere çarptınız ki acaba o tabelayı oraya koyduk? Dostum sen 300k lık arabanın sadece tekerini umursuyorken ben takıntılı biriyim. O Işıklar kırılınca ben sinirleniyorum! audi r8 plus'u lambalarınını kırın diye almadı basedekiler!
    çağırıldı veya yanından geçti değil olay güzel arkadaşım. ARABAMIN LAMBALARI KIRILIYOR! Lambayı tamir ettir dediğimizde bak işine diyorsunuz sonra! server 60 kişiyken lamba tamiriyle uğraşmak istemiyorum!

17. Aziz

Aziz Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    3
    Ben kaçarken vuruldum kardeş yani geldiğim tarafta tabela yoktu ve zaten tabela olayıda rdmi destekleyen agresif rp lik bir olaydır
    benmi sana o kadar çarptım akardeş birkez geçiyoruz ondada ölüyoruz allah allah ve sana verdiğim max zarar 1500 ken senin bana verdiğin 25000 zarar derdinde de değilim he bu sunucuda yaşadığım kaçıncı olay Benim aracımı 9 kez çalıp patlattılar bir şey demedim baran burda adam çete üyesi değilken bile aracımı çalıyordu patlatıyordu bir şey demiyordum sen demeyi geçtin k.bakma diyoruz inip vuruyon kardeş madem öyle bende gördüğüm yerde indireyim sizi ?

18. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    ABİ BEN İLK CETE GECTİM SENİN ARACININ KİLİDİNİ ACTIK SONRA CHAT YAZDIMKI
    /OOC ARACINI PATLATICAM 1K VERMESSEN PATLATCAM DEDİM SENDE PATLAT GULUM YAZDIN PATLATDIK SONRA TORBACI BOŞALDI ONA GECTİM

#18 Baran OttomaN, 19 Tem 2018
  19. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    @John Alden Haklısın,düz yolda giderken bir anda adamın hatası yüzünden farlarının kırılması can sıkıcı bir durum.Bu durum günde başımıza en az beş veya altı kere geliyor ve ben aracımı her seferinde yedi hasarla görmek istemiyorum.

Aziz bunu beğendi.
  20. Bassar

Bassar Just a simple man
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    41
    Madem birşey demiyorsun niye burada konuyu açıyorsun olay olduğu zaman admin çağır ilgilensinler.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.