Nasıl RDM Yapıp Ban Yenmez

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Brain Death tarafından 2 Tem 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu kişileri seviyormusun

1. Seviyom adam yeni başlamış rdm atar sanane

4 oy
    57.1%
  2. Allah belarını versin onların

3 oy
    42.9%
  1. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    İlk önce vatandaş olarak silah alıyoruz , sonra dükkana girik eller havaya diceksin adam admin çağırıyorum dicek adamı vur oyundan çık asla bna yenmez.Yada sunucuda g speak siz gir sonra kaymakam koruması geç yada polis insanları tara zaten seni savunacaklar dedikleri şey "adam yeni başlamıştr zaten belli oluyor gspeak yok bırak adam oynasın bişey olmaz" diyip adamı savunanlar var :D bunara gıcık kapıyorum.Neyse adam elimde ak47 görüyor sonra alıyor hakimde savunman için 10 sn var diyor bende /me den yazmaya çalışıyom bide ingilizce klavyede yazamadım yetmedi hapse attı beni.Neyse beyler siz böyle yapmayın!!

2. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Oyuna yeni başlamışsa normal kardeşim.Bende yapmıştım uyarımı yemiştim. Uyarıdan sonra yaparsa haklisin...

3. So Fucking Close

So Fucking Close Şeytanı eledi bile , tanrıya zar atıyor
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    91
    Bende kanser oluyorum şu yeni başlayıp polis geçenlere polis geçmek için bi kısıtlama koyulmalı ufakda olsa , bilmeyen adam mermiye 100 tl verip üzerinde 50klık malzemeler olan adamı rdm yaparak öldürememeli

4. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Böyle durumlarda sunucudaki ilk günlerinizi hatırlayın.Bilmeden bir hata yaptığınızda direk ceza ile karşılaşsanız şuan sunucuda oynuyor olur muydunuz?Bilerek yapanlar cezasını alır zaten.Böyle konularda yetkililerin kararlarını değiştirmeniz/sorgulamanız mümkün değildir.Anlayışlı olmak,seçenek değil sorumluluğunuzdur.

maNga bunu beğendi.
  5. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Öyle bir şey olursa polise giren sayısı zaten az daha da azalır ve illegale geçmeye çalışır, hali hazırda illegale geçmek çok zorken imkansız duruma falan gelir

6. Brain Death

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    mert abi adam yeni başlasa bile oyuna girip kimse birbirini öldürüyormu diye bakar ama adam direk herkesi tarıyor ve hadi beni banlayın diyor şimdi ben bunlara gıcık kapmaz mıyım

7. Brain Death

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    adamı direk tarıcak abi normal bir insan rolepllayin ne olduğunu biliyorsa yada insanları barış içinde görüyorsa anlar dostum

8. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Yeni başlayan birinin rdm yapması neden senin zoruna gidiyor adam zaten yeni başlamış zamanla öğrenecek kimse annesinin karnından kuralları ezberleyip çıkmadı.

9. Persica

Persica Amdin Rewle
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    99
    Ayrıca eski bir yönetici olduğum için biliyorum sen kaçtığında konsoldan ve logdan Steam idni bulabiliyoruz

10. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Ben hala hatalar yapıyorum polisim uyuşturucu satiyorum otakuya, ben zannediyorum ki polisler satınca para almicak imha edicek meğerse admin cagircakmişız. Adamın teki gördü beni durumu anlatamadan admin çağırdı admine durumu anlattım, oda bana yalnis olduğunu söyledi parayı admine attim , sonra bir daha yapmadım yeni başlayanlar için oyun çok zor oluyor.

Mert Stone ve Persica bunu beğendi.
  11. Brain Death

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    Dostum adam rdm yapıyor Vatandaşken Raid Yapıyor Admin Vatandaş olduğunu biliyor ama adam gelsin diyor.Bide vatandaşın adam öldürmesi yasak

12. Brain Death

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    Zoruma gidiyor zamanım gidiyor param gidiyor o zaman oyuna girmeden önce kuralları okuyacak öyle gelecek.Metagame yaparsın eyvallah anlarım fail rp yaparsın anlarım ama rdmden nefret ediyor ve bunu bilerek yapıyorlar

13. VENOM

VENOM Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    6
    Ben ilk başladıgımda tolga mertti sanırım ona Mafya napıyprsun falan demiştim oda bana ögretmişti admin cagırmadı :)

14. EfeEren..

EfeEren.. Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyuna yeni başlayacak ve silah mı çekecek burdada mantık konuşsun o zaman.!!