Narkoz Rp patlatmışsınız hll

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda emir Core tarafından 2 Ara 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. emir Core

emir Core Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Bugün narkoz rp de rol yapıyodum hacklendik vallaha kendiniz çıkarınız için milletin eğlencesini bölüyonuz önce türkey military rp sonra lost rp sizi geçenlere eyvallah başarı -demek yerine çelmeyi takıyonuz tebrik ederim sonrada boşboş sert konuşun eleştirileri dinlemeyin sizin fanlarınızda 13 14 yaşında çocuklar anca bunları kandırın aklı bşaında olan bi insan zaten sizin sunucunuzda takılmaz gerçekten leş gibi sunucunuz var eskiden bi şekilde ilerliyodu ama şimdi berbar .. içinde yüzüyorsunuz ve bazı gereksizler kas abi 1 ay sonra giren sana özenicek diyo anlıyorum abi bu mantıkla oynamaya devam @[½!

2. Blaxy

Blaxy Ay Efsanesi
    Supervisor

Alınan Beğeniler:
    556
    Üstadlar salakmı gidip millete ddos atmakla uğraşsın? Beğenmiyorsan oynamayabilirsin bb.He bu arada 13-14 yaşında dediğin çocukların türkçesi,aklı zihniyeti çalışıyor senin gibi saçma sapan işlerle uğraşmıyor.

Flaxy bunu beğendi.
  3. Freud Fethi

Freud Fethi Emekli...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    191
    @Just. abi sana yaziklar olsun milletin zevkini kaciriosun pis ddoscu

4. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    617
    Narkozdakiler sunucuya gelip massrdm attığı zaman hoş mu oluyor kardeşim. Ayrıca bizim sunucumuza da sürekli ddos atılıyor ama çöküyor mu hayır niye KALİTE.Oyuncularımıza gidin narkoza saldırın demiyoruz ayrıca tam tersine uğraşmayın ne gerek var diyoruz.

5. Freud Fethi

Freud Fethi Emekli...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    191
    kardeşim sen narkoza 20 tl ver allah ol 50tl ver kurucu ol 100 tl ver kendilerini siktirirler... bu adam sirf bizim icin herkese beleş key dagitiyor.. sen git götu boklu sunucuna orda sizi doldursunlar moon gaming ddoscudur diye sen burda havla tamammi.. batuhan abi bana diyodiki bana ddoscu diyolar demisti inanmamistim valla siz ciddisiniz

6. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    617
    Sunucumuzda sabah akşam oynadığın günleri de hatırlıyoruz.

7. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo
    [DarkRP] Uzman Yardımcısı VIP Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    315
    bir aralar moongaming aşkına ölenler neden narkoz diyip duruyor geçen gün siz bize 13 14 diyorsun 10 yaşındaki veled geldi spam yaptı narkoz die adamı hasta etmeyin biz devamlı üstadlarla fun swsindeyim csde neyin kafası yok şunu yok bunu yaptı

8. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Neye dayanarak moongaming yaptı. Her hangi bir kanıtın var mı ? yaptığına dair her hangi bir şey

9. Vuenx

Vuenx Ay Efsanesi

Alınan Beğeniler:
    617
    Moruq moon geyming bizi çekemiyor didios atıyor kafasında şuan bence.

10. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Küfür ederek kimse bir yere varamaz her 2 taraf içinde geçerli.
    O kadar laf ediyorsunuz ama ortada kanıt yok ?
    Ayrıca ucuz server alıp leak addonlarla server açar insanlar sonra server çökünce ddos yiyince Mun gaming sonra jusut ddos atıyor.
    Her yıl çıkar böyle 1-2 değişik.
    Ayrıca istemiyorsan oynama bu kadar basit.
    Gmod Türkiye'de doğru düzgün başka serverda göremiyorum.

11. Freud Fethi

Freud Fethi Emekli...
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    191
    tamam şimdi yazmayin 1 ay sonra ban temyiz accak ozaman geçeriz taşagimizi

12. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Aslan parçası gel diskordda seninle bi konuşalım .Yani belli seni kandırmışlar , beni tanıyan tanır bu ortamda . Tarafsız kişiyimdir ve bende zamanında senin gibi düşündüm . Ancak dostum ne justın ne exdenyTr nede diğer üstadların kendisinde kücük sunucularla uraşmazlar . İster Just olsun ister Exdeny ister diğer kişiler ben dahil zamanında kimlerle uraştık . DDOS atıyorsunuz yok bilmem bize saldırıyorsunuz diyen çoğu kişi sonunda geldi özür dileyib gitti . Yani canım benim her bi bok oldugunda Moondan veya başka sunucudan bilmeyin . Biraz araştırın , loglara bakın . Addonları inceleyin . Leak bi addon ola bilir bunun içinde backdoor ola bilir birisi bulmuş ola bilir . Yani her ota boka gelibde burda büyük büyük konuşmayın . Benim steamım bu https://steamcommunity.com/id/kenanabbasov/ . Ekle beni seninle bi discorddamı steamdamı bi yerlerde konuşalım . Bakalım neye dayanarak moon yapdı , moon öyle böyle diyorsun

13. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Yok eskiden moongamingde oynuyordu bu adam onuda biliyorum. neye dayanarak niye nasıl her hangi bir cevap

14. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo

Alınan Beğeniler:
    315
    Bide sunu ekleyim narkozda yarı serious biz ise serious full olarak yani veled serverlerini sevmiyoruz veled swsi = Narkoz kimse moona laf edemez

15. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo

Alınan Beğeniler:
    315
    İsmi neydi

16. Kenan Abbasov

Kenan Abbasov Ay Sallantısı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    59
    Gencler bu postunda altına taşak taşak şeyler atmıyalım . Üstadlar gördüğünde gerekini yapar . Arkadaşında bi derdi , sormak istediği bişiyler varsada bana ulaşsın sorsun bana . Zamanında onun gibi düşünenlerden biriside bendim yani ben sordum sora sora kimin doğru oldugunu anladım ve bu ortamda proffosyonelleşdim . Çoçukla taşşak geçmeyin bence cünki onuda kandıranlar onun büyükleri falan yani . Söylüyolar çoçuklarda inaniyor aha Moon Gaming yapdı fuck muuun fuckkk didoscular didoss cyka cyka diye saldırıya geçiyolar .

17. Skatebirt

Skatebirt BabyFace Ünili
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    532
    Narkozun zarını patlamışlar ;)

Bilo bunu beğendi.
  18. Just.

Just. Ay Efsanesi
    Site Yetkilisi Yüce Üstad

Alınan Beğeniler:
    900
    Valla dostum çamuru at izi kalsın muhabbeti hepiniz her zaman bunu iddia ederek malzeme çıkartmaya çalıştınız ben 1'inize karşı ciddi bir aksiyon almadım. Ben amerikada 8 saat saat farkı varken işte götümü yırtarak çalışırken bile bana iftira atmayı kesmeyip üstüne sunucuma gelip yan hesaplarınızla bir sürü kişinin oyun zevkini bozduğunuzda bile ben sadece sizi banlattırdım ileri gitmedim. Ama Emir bu işler ciddidir.

https://barandogan.av.tr/blog/ceza-hukuku/iftira-sucu-nedir.html / http://www.hukukgunlugu.org/sirketlerin-ticari-itibarinin-dijital-ortamda-hukuken-korunmasi/ Ne kadarını okursun o tartışılır ama ben bu işlerin ciddi işler olduğunu anlaman açısından hem genel kültür olsun diye sana paylaşıyorum.

Abicim DDoS denilen şey kaynağı bulunamayan birşeydir daha doğrusu Spoofed IP kullanır bunu yapan kişiler ve bulamazsın kısaca. Ben bize saldıranları bulamıyorum mesela ama kimseyi suçlamıyorum/suçlayamıyorum. Ondan ötürü bu durumda kanıtlayamazsın kimden geldiğinide sadece tahmin edebilirsin. Sizde ben en popüler sunucunun sahibiyim diye suçu bana atıyorsunuz. Ben zaten yeni sunucu açmışım CS:GO'da üstüne kendi hayatımda çok zamanımı alan şey var bu tarz durumlarla uğraşıcak cidden vaktim yok eğer bir sıkıntısı olan varsa gelir ekler konuşur benimle böyle insanları örgütleyip bir korkak gibi insanların arkasına kaçmaz.

Çok kolay abicim /admintellall MOONGAMİNG SALDIRIYOR OÇLARRRR demek
    Sonuçta sen ve senin gibiler cahil bunu yanlış anlama inanıyorsunuz adamlara chatte /advert OÇ MOONGAMİNG GİRİP RDM ATAQ HADİİİİİ tribindesiniz.
    Zaten ergensiniz kanınız deli akıyor.

upload_2018-12-2_22-24-33.png

upload_2018-12-2_22-26-20.png

upload_2018-12-2_22-29-30.png

upload_2018-12-2_22-29-57.png

upload_2018-12-2_22-30-55.png

upload_2018-12-2_22-32-12.png

Bak maillerin ve konuşmaların bir kısımları bu. Çoğu yerini Hukuki nedenlerden ötürü silmek zorunda kaldım zaten paylaşabileceğim bu kadar şey var dahasını paylaşmam ihlal olur. Artık cidden yeter. Ayıp ediyorsun be abicim.

Lütfen gözlerini aç insanların seni yöneltmesine/kandırmasına izin verme eğer haklı olsalardı şuan ben bunu yazıyor olmazdım.

19. Bilo

Bilo Oyuncu_Bilo

Alınan Beğeniler:
    315
  20. nihaStakéN!

nihaStakéN! Atilla ' nihas ' Yüzbaşıoğlu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    609
    NarkozRP kurucuları, oyuncuları kışkırtıp ' moruq başka sunuculara gidin massrdm yapın gelin ' diye kışkırtmalar yapılıyor. Sonra da gelip @Just. ve diğer üstadlar suçlu oluyor. Arkadaş, herkes bilir ucuz yollu bir sunucu kiralayıp en ufak ddosa karşı çöküp, sonra oyuncuların paralarına göz koyup şu kadar para ver sunucuda peygamber ol. Kendi sunucunuz da bile para verenler massrdm yapsın kural ihlali yapsın, yetkililer hiç bir şekilde işlem uygulamasın. Sonra gelip başka sunuculara laf atarak bir yere varamazsın. DDOS attıldığına dair bir kanıtın vs. bir şeyin var gidip yasal yollar ile hak, hukuku arayabilirsin ama gelip forumda argo kelimeler kullanarak MoonGaming'i kötüleyemezsin. Sizin oynadığınız sunucular para ver emqü ama MoonGaming adamlar, 1 ay içinde sunucudan gelir elde edemezken (sunucu kirasını bile çıkaramazken) kendi ceplerinden ödediler. Zaten 1-6 ay sonra Ban Temyiz açıp ' abi lütfen banımı açın çok pişmanım abi ' cümleler kurup af dilersin.

Bilo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.