Murder item satma

'Garry's Mod | Murder Sunucusu [Aktif]' forumunda MustafaKemal tarafından 16 Ağu 2022 tarihinde açılan konu

1. MustafaKemal

MustafaKemal Herkese bol şans
    VIP+

Alınan Beğeniler:
    90
    merhabalar murdere yarı fiyatına bile olsa item satma gelmeli 5 tane gmanım oldu hediye de edemiyoruz item satma olmasın hediye etme falan olsun para transferi veya item transferi gelsin çünkü çıkan 5 tane gmanle hiçbir şey yapamıyoruz bence yarı fiyatına olsa da satılsın veya para transferi hediye falan gelsin ticaret gelsin

2. MustafaKemal

VIP+

Alınan Beğeniler:
    90
    upload_2022-8-16_0-43-0.png

bu soldaki tüm itemleri satmak istiyorum 3tane badge 3 tane gman 1 tane çöp playermodel falan var hiçbir işime yaramıyorlar yarı fiyatına satmak çok iyi olurdu hediyede veremiyoruz kaldı envanterde

3. Bloody

Bloody Ay Parçacığı
    [DarkRP] Moderatör [Murder] Yetkili Takımı Lider Yardımcısı [TTT] Moderatör Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    8
    Puan gönderme sistemi açıkken bir çok kişi birbirinden sürekli puan istiyordu. Takas sistemi olursa da muhtemelen aynı durum yaşanıcak. Envanterin limiti doluyorsa fazlalık olan eşyalarını silebilirsin, Şans işi sonuçta aynı itemlerin çıkabilmesi çok normal bence. @Charlotte

4. MustafaKemal

VIP+

Alınan Beğeniler:
    90
    merhaba bloody ben aynı şeyi çıkartmak bizi zarara sokuyor azcık para karşılığında olsa da satmak istediğimdenn bahsettim silmek istemiyorum satmak istiyorum ki azcık para kazanayım neden sileyim ki itemi trade falan gelir ne bileyim satma gelir sildiğim her item için boşa yanarım anladın mı bunların gelmesi lazım silmek istemiyorum malum üstad yardımcısısın puan sorunun yok ama bizim puan sıkıntımız var empati yap bloody :D

5. Charlotte

Charlotte Erdoğam müstad
    [Murder] Üstad

Alınan Beğeniler:
    175
    Trade çok mantıksız siz belki tradeden zevk alırsınız ama sunucuya yeni gelip adam kesmek isteyen insan sizin konuştuğunzdan hiçbişey anlamaz hem oyun zevki bozulur hem oyuncular bıkar. Satma kodla ilgili çok gereklimi emin değilim ama olabilir

6. MustafaKemal

VIP+

Alınan Beğeniler:
    90
    discord murder trade kanalı açılabilir ve satma kısmı çok kolay sanırım youtubeden izledim pointshop2 eklenntisini falan sanırım ayarlanıyor kolayda olduğunu düşünüyorum bence hem trade hemde satma gelebilir yani halledilebilecek şeyler ve bizim zevkimizi daha çok arttırır ticaret yaparız karlı çıkarız bunların gelmesi gerektiğini düşünüyorum satma işlemi yokken ful zarara giriyorum bazı arkadaşlarda giriyor tabiki şans meselesi ama aynı itemden 5 tane çıkınca insan silmek istemiyor ileride satma gelebilir veya trade gelebilir diye yani birde ağırlık yapıyor napacağımızı bilmiyoruz bize bi yardım lazım carlot bey

7. MustafaKemal

VIP+

Alınan Beğeniler:
    90
    ayrıca sunucuya yeni gelmiş birileri çok kolay alışabilir biz onlara yardım ederiz zaten kemik kitle bütün gün boyunca oynuyoruz hiçbir işimiz yokmuşcasına tüm gün oyunda duruyoruz birazcık daha yenilik olması bizi mutlu eder

8. Glaud

Glaud Liberté, Égalité, Fraternité!
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    506
    bence de yukarıda dedikleri gibi biraz şans işi bu, envanterde yer kaplıyorsa silebilirsin