MUG'U 2 KİŞİ İLE YAPMA SAÇMALIĞI !

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda maNga tarafından 30 Haz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Sayın adminler zaten çete üyüsi olmak için 7/24 f4 e tıklıyoruz bide mug yapıcaz 2 kişi olmammaız gerekiyor. Şu saçma kuralı kaldırmanızı istiyorum ha derseniz çete üyesi sayısı 10 oldu tamam 2 kişi yapsın mugu ,ama 4 kişi varken mugu 2 kişi ile yapmak kadar saçma bir şey yok sayın adminler. Mug'u çete üyesi olan [tek] kişi yapabilsin. Konu açmışken devam edeyim

+++++

1-)sw niz çok kalabalık mafya ile bazı illegal mesleklerin sayısını arttırabilrsininz.

2-) Yukarda yazdığım mug olayı

3-) Donator da 'ki mesleklerin çoğu oynanmıyor ve çok fazla meslek var ordaki mesleklerden 1 veya 2 mesleği normal ücretsiz mesleklere koyabilrsiniz ( atıyorum tetikçi, radyocu bu size kalmış )

Okuduğunuz için Teşekkür ederim..... Saygılar.

#1 maNga, 30 Haz 2018
    Son düzenleme: 30 Haz 2018
  2. Jughead III

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    5
    illegal meslekler artılırsa legal mesleklerde düşüş olur zaten az kişi var

3. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Düşüncen için teşekkür ederim ama mug olayını düzeltmeleri gerekiyor diye düşünüyorum

4. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    GÜNCEL //7

5. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    1. illegal meslekler rol için gayet uygun slotta 1 tane başları ve 4 tane eleman olarak düşünüldü ve yıllardır bu düzeyde devam ediyor gayet yeterli 5 mafya 5 çete 5 mülteci seçeneği mevcut.

2. 1 kişi hem adamı kaçırıp hem tehdit etmeyi nasıl planlıyorsun acaba mecbur 2 kişi olacak ki birisi silah tutarken diğeri elini bağlayacak biraz mantıklı düşünmek yeterli bunun için

3. konuya gelirsek tetikçi aktif olarak kullanılan bir meslek ve sunucuya yeni başlamış birinin bu mesleğe geçmesi tehlikeli olabilir radyocu mesleği aynı şekilde adam geçer saçma sapan şarkılar açar

glozzX bunu beğendi.
  6. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    admin bey 2. de kaçırma flean yok, çetesin direk silah çıkartıp para isticeksin bu kadar basit oda atıcak atmassa vurup öldürüceksin 2. bir kişiye gerek yok. + 2. bir kişi ile anlaşman gerekiyor böyle ,4 kişi var zaten 1 afk desen 3, 3 kişiye sorduğunda olumlu cevap alıcağın mechul belki yok kardeşim yapmıcam flean dicek zaten 350 tl aluyoruz 2 kişi neden gidiyoruz :D tek kişi mug yapabilmeli. Cevabınız için teşekkürler ama başka adminlerinde görüşlerini bekliyorum.....

7. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    farkındaysan sunucudaki her eylemde 2 kişi gerekiyor ve sen 40 kişinin ortasında silah tutup para veri diyemiyceksin adama doğal olarak birisi köşeye çekecek onu arkadan sen gelip işlemi yapacaksın.

8. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    toplum içinde tabikide yapmıcaksın sessiz bir yerde teke tek birisiyle konuscksın sonra işini halldiceksin. 2 kişi olmasına gerek yok deme çalışıyorum. Görüşünüz için yinede teşekkürler

9. Dante

Dante Ay Efsanesi
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    378
    Dostum mesleğin ismini "Çete Üyesi" koydugumuzdan dolayi sanırım sende 50 kuruş ver tirrek mantığı uyandırdı ama bizim burda sizden bekledigimiz planlı "gasp" eylemidir. İstediğin kadar güvenlik kamerasından gasp olaylarını izleyebilirsin en basit olayda bile illaki bi dümenci de olur gaspı yapan kişi dışında. Biz bu yüzden sizde insanlarla etkileşim halinde olun herkes tek kovboy mantığı ile oynamasin diye bunu yapıyoruz. Sunucu içinde arkadaş edinmek zor değil bence sende bunu denemelisin emin ol tek başına yapmaktan çok daha keyif alacaksın. Önerin ve tavsiyelerin için teşekkürler!

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.